BioShock powraca? Nowa odsłona ma powstawać od jakiegoś czasu w studiu 2K

BioShock powraca? Nowa odsłona ma powstawać od jakiegoś czasu w studiu 2K

Podwodny świat, który swego czasu przyciągnął uwagę masy osób, zdawał się powoli odchodzić w zapomnienie aczkolwiek według różnych wiadomości powinniśmy szykować się na wielki powrót tej legendarnej marki.

Liczne grono fanów serii zasmuciła wieść o zamknięciu cztery lata temu studia Irratinal Games odpowiedzialnego za BioShocka. Wspomniana decyzja była średnio zrozumiała, albowiem marka rozeszła się w liczbie 25 milionów egzemplarzy i spotkała z uznaniem u większości branżowych ekspertów. Dotychczasowe wydarzenia w tym brak jakichkolwiek nowych wieści zwiastowały oczywisty koniec BioShocka. Jednak aktualnie coś zaczęło się dziać, a kolejne źródła mówią o możliwym powrocie tej kultowej marki. Według Jasona Schreirea z Kotaku, którego raporty zwykle dotyczą wszelkich wyników finansowych firm nowa odsłona serii, powstaje potajemnie od jakiegoś czasu w jednym z oddziałów 2K zlokalizowanym w San Francisco.

Według różnych źródeł prace nad kolejną odsłoną BioShocka idą pełną parą i już wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze oficjalne informacje na temat gry

Niestety ojciec BioShocka nie bierze udziału w pracach bowiem swe wysiłki, skupia na zupełnie nowej grze. Co ciekawe obecni opiekunowie produkcji po fali krytyki, jaka spłynęła na nich po nieudanej Mafii 3 długo, zastanawiali się nad kolejnym projektem zaś wśród kandydatów, przewijała się m.in. czwarta część mafijnych perypetii umieszczonych w Las Vegas w latach 70-tych ubiegłego wieku. Finalnie nic z tego nie wyszło z kolei znaczna ilość ludzi, przeniosła się do studia dłubiącego właśnie nad następnym BioShockiem. Ewentualnego potwierdzenia wymienionych rewelacji winniśmy wyczekiwać oczywiście podczas czerwcowych targów E3. A Wy chcecie powrotu tej utytułowanej serii i jakich konkretnych zmian od niej oczekujecie względem poprzedniczek?

Pokaż / Dodaj komentarze do: BioShock powraca? Nowa odsłona ma powstawać od jakiegoś czasu w studiu 2K

 0