Biostar AM3 – tania, ale dobrze zapowiadająca się myszka dla graczy

Biostar AM3 – tania, ale dobrze zapowiadająca się myszka dla graczy

Firma Biostar zaprezentowała nową myszkę dla graczy o nazwie AM3. Model ten ma być skierowany do osób, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy, a jednocześnie chciałyby się cieszyć wysoką precyzją sterowania.

Myszka Biostar AM3 będzie wyposażona w bardzo solidny sensor Pixart PMW3320, która często określana jest jako budżetowa wersja modelu PMW3310. A ten jest przecież jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym na rynku. Trzeba jednak zaznaczyć, że PMW3320 ma wyraźnie niższe prędkości maksymalne i są one tym gorsze, im wyższe DPI ustawimy. Dlatego jest to sensor dla graczy low-sense.

Biostar AM3 pozwoli na ustawienie DPI w zakresie od 800 do 5000. Gryzoń wyposażony będzie w przełączniki Huano o deklarowanej żywotności na poziomie około 10 mln kliknięć. Wymiary modelu to 122 x 67 x 34 mm, a waga wyniesie aż 149 gramów. Nylonowy kabel o długości 1,8 metra zakończony będzie tradycyjną wtyczką USB. Nie zabraknie elementów podświetlanych przy pomocy diod LED.

Jednak najważniejsza w tym przypadku jest cena, a ta zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Myszka Biostar AM3 ma bowiem kosztować około 16 dolarów, czyli niecałe 70 złotych. Nawet gdyby w Polsce cena wywindowała to 80-90 zł, to wciąż byłaby to bardzo ciekawa oferta. Dla porównania, model CM Storm Xornet II z tym samym sensorem kosztuje około 110 zł.

Biostar AM3

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Biostar AM3 – tania, ale dobrze zapowiadająca się myszka dla graczy

 0