Biostar prezentuje tanią, mechaniczną klawiaturę dla graczy GK3

Biostar prezentuje tanią, mechaniczną klawiaturę dla graczy GK3

GK3 to nowa klawiatura mechaniczna dla graczy firmy Biostar. Model ten ma się wyróżniać przede wszystkim niską ceną, która ma wynieść około 45 dolarów.

Biostar GK3 to nowa klawiatura mechaniczna dla użytkowników, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy na akcesoria do komputera. Model ten ma kosztować 45 dolarów, dzięki czemu może stać się konkurencją dla Zalman ZM-K500 oraz Modecom Volcano, czyli w tym momencie najtańszych klawiatur mechanicznych na rynku (nie licząc Hykker X-Range z Biedronki, która jeszcze nie trafiła do sprzedaży, a ma kosztować 150 zł).

Klawiatura wyposażona jest w niebieskie przełączniki Outemu, które charakteryzują się żywotnością na poziomie 50 mln kliknięć. Są one tańszym odpowiednikiem Cherry MX Blue i charakteryzują się nieco innym skokiem, który wymaga około 60 gramów nacisku.

Biostar GK3 ma standardowy układ ze 104 klawiszami. W standardowymi trybie urządzenie oferuje 6-Key Rollover, czyli pozwala na wciśnięcie 6 klawiszy jednocześnie i każdy zostanie zarejestrowany przez system operacyjny i grę. Z kolei w Trybie Gaming model ten ma oferować pełny NKRO (N-Key Rollover).

Klawiatura ma aluminiową podstawę i jest wodo- oraz kurzoodporna. Producent zapewnia też, że dzięki specjalnej budowie pod klawiszami nie będzie zbierać się aż tak dużo pyłów. Poza tym GK3 pozwala na łatwe wymienianie przycisków. Nie zapomniano także o podświetleniu z różnymi trybami do wyboru.

Klawiatura wkrótce trafi do sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 45 dolarów, czyli niecałych 200 zł (przy aktualnym kursie 4,15 zł).

Biostar GK3

Biostar GK3

Pokaż / Dodaj komentarze do: Biostar prezentuje tanią, mechaniczną klawiaturę dla graczy GK3

 0