Biostar przedstawia nowe płyty główne H410 dla Intel Comet Lake-S

Biostar przedstawia nowe płyty główne H410 dla Intel Comet Lake-S

Chociaż to Z490 przejmuje wszystkie nagłówki na rynku kierowanym do entuzjastów, to płyty z serii H410 będą podbijać rynek przystępnych i zdecydowanie bardziej opłacalnych płyt dla 10. generacji procesorów Intel Comet Lake-S. Właśnie do tej kategorii należy świeżo ujawniona rodzina płyt do Biostar. Seria płyt głównych Biostar H410 oferująca wsparcie dla procesorów Intel 10. generacji została zaprezentowana w tym tygodniu, z dwoma nowymi modelami skierowanymi do użytkowników biznesowych i mainstreamowych. Biostar twierdzi, że płyty H410MHG i H410MH są wykonane z wysokiej jakości komponentów, mają wystarczające możliwości, odpowiednie do wszystkich scenariuszy użytkowania i zbudowano je z myślą o niezawodności. 

Jeśli zaawansowane funkcje oraz możliwości OC nie są istotne, płyty H410 mogą stanowić dobrą bazę dla budżetowych zestawów.

Obie płyty mają format micro-ATX i wyposażono je w takie funkcje jak porty USB 3.2 Gen 1 z szybkościami transferu do 5 Gb/s i kompatybilnością wsteczną ze starszymi specyfikacjami USB. Ponadto płyty H410 są również wyposażone w gniazda pamięci PCIe M.2 o przepustowości do 10 Gb/s i obsługują do 64 GB pamięci DDR4 o prędkości do 2933 MHz w maksymalnie dwóch modułach. Płyty główne Biostar H410 posiadają również GbE LAN i obszerny tylny panel we/wy, który składa się z dwóch portów USB 3.2 (Gen1), czterech portów USB 2.0, jednego portu COM, portu HDMI zdolnego do przesyłania obrazu w rozdzielczości 4K oraz ALC887 Audio 7.1 HD w  H410MHG. Tylne złącza we/wy w modelu H410MH są w dużej mierze takie same, ale z wyjściem VGA obok portu HDMI.

H410MHG i MH są wyposażone w pojedyncze gniazdo PCIe 3.0 X16 i dwa gniazda PCIe X1, a także cztery złącza SATA III 6 Gb/s na MHG i dwa złącza SATA III 6 Gb / s w wariancie MH. H410MHG jest również wyposażone w pojedynczy port PCI dla starszych kart rozszerzeń i złącze TMP w dolnej części płyty głównej. Szczegółowe informacje i specyfikacje nowych płyt głównych H410MHG / MH można znaleźć na oficjalnych stronach Biostar, jednak cena i dostępność nie zostały jeszcze ogłoszone.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Biostar przedstawia nowe płyty główne H410 dla Intel Comet Lake-S

 0