Biostar Racing GM5 – myszka dla graczy z włóknem węglowym

Biostar Racing GM5 – myszka dla graczy z włóknem węglowym

Firma Biostar zaprezentowała nową myszkę dla graczy. Model o nazwie Racing GM5, jak sama nazwa wskazuje, został zainspirowany samochodami wyścigowymi. Stąd też między innymi obecność włókna węglowego.

Myszka Biostar Racing GM5 wyposażona jest w solidny sensor Pixart PMW3330, który powinien gwarantować precyzyjne sterowanie. Maksymalne DPI czujnika to w tym przypadku 7200. Dostępne będą cztery ustawienia czułości, dzięki którym możliwe będzie szybkie przełączanie „w locie”. Są to wartości 800, 1600, 2400 oraz 7200. Jeśli dla kogoś to za mało, to dedykowane oprogramowanie pozwala na zmianę DPI ze skokiem co 50.

Pod głównymi przyciskami umieszczono markowe przełączniki Omron, które mają wytrzymać do 50 mln aktywacji. To spokojnie wystarczy na kilka lat korzystania z gryzonia. Producent zapewnia, że model ten powstał przede wszystkim z myślą o graczach, którzy korzystają z claw-grip. Patrząc na wymiary można dojść do wniosku, że sprawdzi się także wśród użytkowników fingertip-grip oraz osób z mniejszymi dłoniami.

Myszka ma oczywiście podświetlane elementy. Są to rolka oraz niewielkie panele na obu bokach. Warto także wspomnieć, że górna część obudowy Biostar Racing GM5 została pokryta włóknem węglowym. Urządzenie ma przewód w oplocie o długości 1,8 metra. Współpracuje z systemami Windows od wersji 2000. Sugerowana cena detaliczna to 40 dolarów.

Biostar Racing GM5

Biostar Racing GM5

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Biostar Racing GM5 – myszka dla graczy z włóknem węglowym

 0