Biostar stworzył płytę ze 104 portami USB dla górników

Biostar stworzył płytę ze 104 portami USB dla górników

Biostar zaczyna naprawdę królować w innowacyjności produktów tworzonych z myślą o wydobyciu kryptowalut. Już oferuja kilka płyt głównych dla górników, wliczając w to TB250-BTC PRO z 12 slotami PCI-e 1x na pokładzie. Teraz jednak pracują nad nową płytą i riserami USB, które w zestawieniu pozwolą na podłączenie do płyty aż... 104 urządzeń!

Firma pracuje obecnie nad całkowicie nową płytą i riserami USB. Niech Was nie zmyli zdjęcie pudełka po płycie głównej w tle. To co widzimy to całkowita nowość. Płyta posiada po 3 sloty PCI-e 1x w rzędzie i jeden żółty port PCI-e x16. Każdy z riserów wykorzystuje trzy sloty PCI-e 1x i jeśli dobrze odczytujemy przekaz od Biostara, to ich nowa płyta może w ten sposób obsłużyć aż 104 urządzenia.

Przekraczamy ograniczenia? Jakia będzie następna ekstremalna broń dla kopania kryptowalut? Bądźcie czujni! - napisał Biostar pod zdjęciem prezentującym nowości

Oczywiście możemy być w błędzie, gdyż na chwilę obecną nikt nie ma 100% pewności, co dokładnie szykuje Biostar. Patrząc jednak na fakt, że podobne rozwiązania już istnieją (powyżej zdjęcie risera na pojedynczy slot PCI-e 1x), to z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy przyjąć, że Biostar wkrótce zaprezentuje płytę z ogromnymi możliwościami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Biostar stworzył płytę ze 104 portami USB dla górników

 0