Black Friday z Dreame. Świetne odkurzacze w atrakcyjnych cenach!

Black Friday z Dreame. Świetne odkurzacze w atrakcyjnych cenach!

Na tegorocznym Black Friday spodziewamy się ujrzeć naprawdę znakomite promocje i już dziś z każdej strony atakowani jesteśmy pierwszymi informacjami pochodzącymi prosto od znanych producentów. Jednym z nich jest Dreame, którego znacie zapewne z rynku odkurzaczy i robotów sprzątających typu smart.

Na co można liczyć w przypadku marki Dreame i Czarnego Piątku? Dreame wystartowała z promocją dziś i potrwa ona aż do 30 listopada bieżącego roku. Z okazji tego wydarzenie przeceniono całe mnóstwo urządzeń gospodarstwa domowego, w tym rzecz jasna inteligentne roboty sprzątające typu smart. W tym wypadku liczyć można nawet na 30% obniżkę cenową, choć oczywiście procentowa wartość obniżek różni się w zależności od konkretnego, oferowanego modelu. Jaki dokładnie sprzęt można nabyć?

 

Robot odkurzający dla wymagających - Dreame L20 Ultra

Dreame

Dreame L20 Ultra to jeden z flagowych przedstawicieli robotów sprzątających tej marki. Dlaczego, zapytacie? Otóż dlatego, że wyposażony został nie tylko w funkcjonalną stację dokującą, w której robot sam myje i szuszy nakładki mopujące oraz opróżnia zbiornik na nieczystości, ale również w innowacyjny system mopowania ogólnie. Mopowanie odbywa się za pośrednictwem dwóch rotujących modułów, które sprawdzają się znacznie lepiej niż pojedyncza, niewielka szmatka.

W robocie znajdziemy również dedykowaną aplikację sterującą, pełny pakiet zaawansowanych czujników laserowych, razem z innowacyjną technologią Pathfinder, która ma za zadanie wykrywać pozostawione na ziemi rzeczy oraz wysoką moc ssania aż 7 kPA. Dreame L20 Ultra dostępny jest w promocji w cenie 4499 zł, co jest 18% obniżką względem ceny początkowej, wynoszącej 5499 zł.

Robot odkurzający z mopowaniem, ze stacją - Dreame L10s Ultra

Dreame L10s Ultra

Dreame L10s Ultra to robot, który parametrami przypomina L10s Pro. Największa różnica tkwi w samym wyposażeniu, gdyż Ultra to dodatkowa, funkcjonalna stacja opróżniająca zbiornik na nieczystości i czyszcząca nakładki mopujące - dokładnie tak, jak w L20 Ultra. Świetnie zatem sprawdzi się jako domowy pomocnik przy odkurzaniu grubych dywanów (dzięki mocy ssania rzędu 5300 Pa) i powierzchni płaskich typu panele czy płytki (dzięki nowoczesnemu systemowy mopującemu, składającemu się z dwóch rotujących modułów). L10s Ultra - dzięki promocji Black Friday - można nabyć już za 3199 zł, a to oznacza, że liczyć możemy na 22% zniżkę względem ceny regularnej, która wynosi 4099 zł. Obniżka jak widać potężna.

Robot odkurzający z mopowaniem, bez stacji - Dreame L10s Pro

Dreame L10s Pro

Jeśli nie interesuje Cię robot z funkcjonalną stacją ładowania (czyszczącą), możesz zwrócić uwagę na model L10s Pro. Wbudowana w nim bateria 5200 mAh w zupełności wystarczy do tego, by wyczyścić nawet ogromne mieszkania czy domy, a moc ssąca rzędu 5300 Pa poradzi sobie nawet z grubymi dywanami. Również i tutaj znajdziemy świetny czujnik LiDAR, który można wykorzystać w połączeniu z aplikacją oraz dwa pady mopujące (rotujące), które wspierane są przez zbiornik wody o pojemności 190 ml. Dreame L10s Pro kupić można w promocji w cenie zaledwie 1599 zł, czyli aż o 30% taniej niż zwykle (przecena z 2299 zł).

Odkurzacz ręczny do domu - Dreame R20

Dreame R20

Jeśli nie interesują Cię roboty sprzątające, warto zwrócić uwagę na klasyczne, aczkolwiek nadal nowoczesne odkurzacze ręczne. Takowym jest na przykład Dreame R20, który w promocji do nabycia jest już w cenie 1599 zł (11% obniżka, cena oryginalna 1799 zł). Odkurzacz wyposażony został w bezszczotkowy silnik o prędkości obrotowej wynoszącej 150 tys. RPM, co z kolei przekłada się na siłę ssania aż 27 000 Pa. Znajdziemy tu diody doświetlające podłoże, pojemną baterię 2900 mAh, wbudowany wyświetlacz LCD z funkcją wykrywania brudu oraz rzecz jasna wiele funkcjonalnych akcesoriów - dyszę szczelinową, elektroszczotkę, dyszę uniwersalną, elastyczny adapter, dodatkową rurę i uchwyt na ścianę. Dreame R20 wyposażony został w pięciostopniowy system filtracji, który eliminuje nawet 99,95% zanieczyszczeń. Świetnie sprawdzi się zatem również u alergików.

Odkurzacz ręczny w promocji! - Dreame T30

Dreame T30

Szukasz bezprzewodowego odkurzacza ręcznego z inteligentnym wykrywaniem stopni zabrudzeń podłogi? To się świetnie składa, ponieważ Dreame T30 ma wszystko to, czego potrzebujesz! Wyposażony w wyświetlacz HD i całe mnóstwo akcesoriów sprawdzi się w każdym mieszkaniu - nie tylko pedanta. Moc ssania na poziomie 23 000 Pa z całą pewnością sprawi, że żaden brud, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach się nie ukryje. Do dyspozycji otrzymasz elektroszczotkę, szczotkę miękką, mini elektroszczotkę, ssawkę 2 w 1 oraz ssawkę szczelinową. Możliwości jest jak widać całkiem sporo. Ile to kosztuje, zapytasz? Dreame T30 w promocji z okazji Black Friday nabędziesz w sklepie w cenie 1199 zł, czyli taniej niż wynosi cena regularna - 1399 zł.

Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mycia podłóg - Dreame H12 Dual

Dreame H12 Dual

Odkurzanie i mycie podłogi w tym samym czasie znacząco ułatwia codzienne obowiązki w mieszkaniu czy domu. Dzięki udoskonalonej szczotce dobrze radzi sobie nawet w trudno dostępnych miejscach, a podczas sprzątania z całą pewnością pomoże inteligentny system wykrywania stopnia zanieczyszczeń. Jego czas pracy wynosi aż 60 minut, a całością sterować możesz z poziomu funkcjonalnego wyświetlacza LCD. Co ciekawe, odkurzacz sam się wyczyści po sprzątaniu. Wystarczy umieścić go w stacji ładowania i wcisnąć odpowiedni przycisk! Dreame H12 Dual może być Twój już w cenie 2099 zł, a zatem aż o 22% taniej niż zwykle. Cena regularna wynosi zatem 2699 zł.

Black Friday z Dreame

Jak widać w wydarzeniu Black Friday, które - przypomnijmy - potrwa do 30 listopada bieżącego roku, nabyć możemy znakomity sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię modelu, sprawdź również inne. Być może to one spełnią Twoje wymagania - również objęte zostały promocją!

  • Dreame V11 w cenie 809 zł (przecena z 919 zł, obniżka 12%)
  • Dreame D10s Pro w cenie 1499 zł (przecena z 1799 zł, obniżka 17%)
  • Dreame D10s Plus w cenie 1949 zł (przecena z 2299 zł, obniżka 15%)
  • Dreame GLORY w cenie 399 zł (przecena z 599 zł, obniżka 33%)

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Black Friday z Dreame. Świetne odkurzacze w atrakcyjnych cenach!

 0