Black Myth: Wukong z przyblizoną datą premiery. Zobaczcie zabawne wideo promocyjne

Black Myth: Wukong z przyblizoną datą premiery. Zobaczcie zabawne wideo promocyjne

Jeśli tytuł Black Myth: Wukong wciąż nic wam nie mówi, to zdecydowanie warto się nim zainteresować, ponieważ gra zapowiada się wyśmienicie już od pierwszej zapowiedzi w 2020 roku. Właśnie doczekaliśmy się przybliżonej daty premiery tej produkcji i niestety przyjdzie poczekać nam na nią dłużej, niż dotychczas sądziliśmy, ale na pocieszenie otrzymaliśmy zabawny filmik z zapowiedzią. 

Black Myth: Wukong to trzecioosobowa gra akcji od mało znanego chińskiego studia Game Science, ale już wkrótce może zrobić się o nim znacznie głośniej, przynajmniej jeśli jakość finalnego produktu będzie taka jak na prezentowanych dotychczas fragmentach gameplayu. Black Myth: Wukong zdaje się czerpać inspiracje z gier pokroju Dark Souls, ale w sosie klasycznej chińskiej powieści Wędrówka na Zachód oraz mitu Małpiego Króla. Dodatkowo gra zaoferuje graczom 72 różne zdolności do wykorzystania i te zapowiadają się niezwykle ciekawe (od efektownych technik ofensywnych i defensywnych, po zmianę postaci choćby w latającego owada).

Materiał jest przezabawny i zdecydowanie warto go obejrzeć, szczególnie jeśli jesteście fanami PC.

Game Science ogłosiło, że Black Myth: Wukong ukaże się latem 2024 roku. Aby uczcić to ogłoszenie, zespół udostępnił również nowy zwiastun, który można obejrzeć powyżej. Warto odnotować, że Black Myth: Wukong bazuje na silniku Unreal Engine 5 i wykorzystywać będzie technologię ray tracingu oraz DLSS 3 od NVIDII. Z technicznego punktu widzenia gra prezentuje się naprawdę dobrze i aż trudno uwierzyć, że jest to dzieło debiutantów.  

 

Wracając do zwiastuna, materiał jest przezabawny i zdecydowanie warto go obejrzeć, szczególnie jeśli jesteście fanami PC. W trailerze królik robi wszystko, co w jego mocy, aby zainstalować i zagrać w ten tytuł. Znajdziecie tu nawet tygrysią wersję dyrektora generalnego NVIDII, Jensena Huanga, w charakterystycznej skórzanej kurtce.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Black Myth: Wukong z przyblizoną datą premiery. Zobaczcie zabawne wideo promocyjne

 0