Błąd w Call of Duty: Modern Warfare 3 zamienia postać w biegającego węża

Błąd w Call of Duty: Modern Warfare 3 zamienia postać w biegającego węża

W grach z serii Call of Duty zdarzały się błędy, których część była wykorzystywana przez graczy w trybach sieciowych. Nie inaczej jest w przypadku Modern Warfare 3, a najnowszy glitch pozwala biegać... na leżąco.

W historii gier były i są różne kuriozalne błędy, które niekiedy dają graczom przewagę w multiplayerze. Tym razem w Modern Warfare 3 odkryto exploit nazwany "Snake 2.0", a to z tego względu, że pozwala postaci niejako zamienić się w węża i biegać na leżąco. Istotne jest tu to, iż w tym przypadku da radę biegać i to dość szybko, co pozwala stworzyć nieuczciwą przewagę wobec innych uczestników rozgrywki. Aby z niego skorzystać trzeba zacząć od zmiany ustawień sterowania, potem wyknać pewną kombinację na klawiaturze. Szczęśliwie twórcy zdają sobie sprawę z istnienia exploitu i obecnie analizują sytuację.

Odkryty w Modern Warfare 3 exploit pozwala biegać na leżąco. Twórcy wiedzą o problemie i go badają.

„Przyglądamy się exploitowi, który pozwala graczom korzystać ze sprintu podczas wyświetlania animacji leżenia” - napisano w serwisie X (dawniej Twitter). Zapewne będzie wydana stosowna aktualizacja. Kiedy? Tego nie wiemy, ale oby jak najszybciej. Podobno błąd jest często wykorzystywany przez graczy przez to, że aktywować go można bardzo łatwo. Istnieje on tylko w wersji PC. Warto przypomnieć, iż to nie pierwszy podobny błąd, a wcześniejszy występował w Black Ops. Niestety Modern Warfare 3 cierpi na różne problemy.

Przede wszystkim gra Sledgehammer została powszechnie skrytykowana przez recenzentów oraz graczy za długość i jakość kampanii fabularnej, aczkolwiek głosy krytyczne spłynęły również na multiplayera. Mimo tego produkcja zaliczyła najlepszy start w historii rebootów Modern Warfare i przyciągnęło tłumy ludzi na serwery. To ciekawe, że z jednej strony to najgorzej oceniana część Call of Duty a z drugiej bijąca rekord.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Błąd w Call of Duty: Modern Warfare 3 zamienia postać w biegającego węża

 0