Blizzard otwiera własną e-sportową arenę w Los Angeles

Blizzard otwiera własną e-sportową arenę w Los Angeles

Produkcje Blizzarda ściągają miliony widzów zainteresowanych e-sportem. Z tego powodu firma postanowiła otworzyć własną arenę poświęconą turniejom elektronicznych sportów.

Produkcje Blizzarda zaczęły być tworzone coraz bardziej pod profesjonalną e-sportową rozgrywkę. Widać to choćby po Overwatchu. Nic w tym dziwnego, e-sport jest niezwykle popularny, a w ciągu kilku ostatnich lat znacząco się rozwinął. Wie o tym także Blizzard, postanowili jednak, że na produkcjach przeznaczonych do rywalizacji na scenie się nie skończy. Firma chce otworzyć własną e-sportową arenę. Planowo ma to być najnowocześniejszy obiekt do tego typu eventów. Całość nosić będzie prostą nazwę – Blizzard Arena a w jej środku znajdziemy między innymi: wiele w pełni udźwiękowionych i przygotowanych na rozgrywki scen, sale kontrolne, pomieszczenia do treningu dla drużyn, a także sklep z pamiątkami i upominkami dla światowej widowni.

Blizzard inwestuje w e-sportową arenę – 7 października nastąpi wielkie otwarcie.

Blizzard Arena znajduje się w Burbank Studios (Los Angeles - Stany Zjednoczone), wiemy również, że obiekt przystosowany jest do przyjmowania i obsługi publiczności z całego świata. Wielkie otwarcie nastąpi 7 października, a pierwszym rozegranym tam turniejem będą playoffy do Overwatch Contenders Season One. Następnym rozgrywanym w Blizzard Arenie wydarzeniem będą Letnie Mistrzostwa w Hearthstone, które rozpoczną się 13 października. Kolejne planowane eventy skupią się również na wdrożeniu Heroes of the Storm oraz World of Warcraft. Otworzenie takiego obiektu to olbrzymi wkład w rozwój e-sportu oraz powód do dumy. Gratulujemy pomysłu oraz świetnej realizacji, z pewnością taki obiekt posłuży przez długie lata, dając radość e-sportowej społeczności.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Blizzard otwiera własną e-sportową arenę w Los Angeles

 0