Blizzard ujawnia daty otwartych beta-testów Diablo 4

Blizzard ujawnia daty otwartych beta-testów Diablo 4

Blizzard zdradził, kiedy rozpoczną się otwarte beta-testy Diablo 4. W pierwszej kolejności dostęp do gry uzyskają osoby, które zamówiły ją przedpremierowo. Będzie też maksymalny poziom doświadczenia, jaki wbijemy w trakcie bety.

Blizzard ujawnił na oficjalnej stronie internetowej, że otwarte testy Diablo 4 wystartują będą miały miejsce w dniach 24-26 marca. Wówczas każdy posiadacz komputera z Windowsem lub konsoli PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S będzie mógł odpalić grę za darmo. Kilka dni wcześniej dostęp do bety uzyskają gracze, którzy zamówili Diablo 4 przed debiutem, dla nich przewidziano wczesny dostęp w dniach 17-19 marca. Beta pozwoli uczestnikom zapoznać się z Prologiem oraz całym Aktem 1 więc dostaniemy niemały kawałek gry do przejścia. Bez ograniczeń będzie można przemieszczać się po Strzaskanych Szczytach. Podczas testów nabijemy maksymalnie poziom 25.

Otwarte beta-testy Diablo 4 odbędą się 24-26 marca.

"Podczas weekendu z otwartą betą i wczesnym dostępem wasi bohaterowie będą mogli osiągnąć maksymalnie poziom 25, ale nie przeszkodzi wam to w przedzieraniu się przez szeregi sług Piekieł aż do czasu zakończenia otwartych beta-testów. Odciśnijcie swój ślad na świecie Sanktuarium, oczyszczając podziemia z demonów, wypełniając intrygujące zadania oferowane przez tutejszych mieszkańców i gromadząc potężne łupy upuszczone przez poległych wrogów" - napisał Blizzard.

Diablo 4 zostanie wydane 6 czerwca. Jednak gracze, którzy zamówią przedpremierowo wersję Ultimate lub Deluxe gry, zagrają 2 czerwca. Ponieważ pojawiło się więcej informacji na temat Diablo 4, dyrektor gry i jego zastępca konsekwentnie podkreślali, że gracze nie otrzymają możliwości wydawania prawdziwych pieniędzy na ulepszanie umiejętności swojej postaci. Mimo tego nadal będą oferowane mikrotransakcje. Zamierzacie przetestować Diablo 4 i ewentualnie zakupić pełną wersję?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Blizzard ujawnia daty otwartych beta-testów Diablo 4

 0