BlizzCon: Destiny 2 dostępne z darmo. Blizzard ujawnia WarCraft 3 Reforged

BlizzCon: Destiny 2 dostępne z darmo. Blizzard ujawnia WarCraft 3 Reforged

Blizzard z okazji trwającego BlizzConu postanowił sprawić wszystkim fanom niespodziankę i rozdać całkowicie za darmo wydaną we wrześniu ubiegłego roku grę Destiny 2 w wersji na PC. Logując się od dziś na swoim profilu na autorskiej platformie Blizzarda, Battle.net możemy bez większego problemu przypisać Destiny 2 do swojego konta. Okazja potrwa maksymalnie do 18 listopada, a więc z racji jej ograniczenia czasowego jeśli zależy wam na tym tytule powinniście dodać go możliwie najszybciej. Oczywiście po przypisaniu gry do konta zostanie on w waszej kolekcji na stałe, bowiem nie jest to jak często bywa specjalne wydarzenie, w ramach którego mamy szansę ograć daną produkcję i później tracimy do niej dostęp. Niestety wiele wskazuje na to, że nie jest to najlepsza dostępna edycja, a jedynie podstawka bez, chociażby ostatniego dodatku.

Podczas tegorocznego BlizzConu, Blizzard postanowił rozdać swoim fanom bezpłatnie grę Destiny 2. Przy okazji firma zapowiedziała m.in. WarCraft 3 Reforged.

Przy okazji jednak w dniach 9-11 listopada możemy bezpłatnie wypróbować tryb Gambit. Bez względu na to, jakie posiadamy opinie o Destiny 2 jest to bardzo fajny prezent głównie dla osób, które nie miały szansy na wcześniejsze zapoznanie się z produkcją od Bungie. Przejście podstawowego wątku fabularnego powinno zająć średnio doświadczonemu użytkownikowi mniej więcej 12 godzin, co jak na dzisiejsze standardy jest dość średnim wynikiem, ale pamiętajmy, że tytuł posiada dodatkowo płatną zawartość czy dostępne w ramach podstawki tryby kooperacji oraz multiplayer. Oprócz tego wydanie na komputery oferuje m.in. szczegółowe ustawienia ekranu, regulowany obszar widzenia, a także minimum 60 klatek (chociaż to zależy też od posiadanego sprzętu).

WarCraft 3 Reforged oficjalnie potwierdzony

Nie są to jedyne nowości związane z organizowanym BlizzConem. Kolejną niespodzianką jest zapowiedziany podczas konferencji WarCraft 3 Reforged, a więc odświeżenie tej odrobinę zakurzonej marki. Co istotne, nie jest to zupełnie nowy dodatek do wydanej w 2002 roku trójki, a jej pełnoprawny remaster. Zgodnie z informacją podaną przez autorów zajmujących się właśnie odświeżaniem wielu klasyków Blizzarda, gra otrzyma nie tylko odrestaurowaną zgodnie z dzisiejszymi standardami oprawę graficzną, ale także kilka pomniejszych elementów. Warto tu przytoczyć np. kompletnie odświeżoną mapę gry, interfejs użytkownika czy powrót najbardziej legendarnych w historii serii kampanii podzielonej na 62 misje, w trakcie których przejmiemy dowodzenie nad zróżnicowanymi klasami postaci. Fabuła WarCraft 3 Reforged przedstawia wydarzenia z Warcraft 3: Reign of Chaos oraz rozszerzenia The Frozen Throne. Produkcja pojawi się na rynku w przyszłym roku. Wyceniono ją na 30 euro, co raczej jest odpowiednią kwotą za 62 nowe zadania, przemodelowane postaci czy wiele innych rzeczy, które wymagały od twórców szczegółowego dopracowania.

Pokaż / Dodaj komentarze do: BlizzCon: Destiny 2 dostępne z darmo. Blizzard ujawnia WarCraft 3 Reforged

 0