BlizzConline z datą premiery i za darmo dla wszystkich zainteresowanych

BlizzConline z datą premiery i za darmo dla wszystkich zainteresowanych

Blizzard właśnie potwierdził, że konwent BlizzConline odbędzie się 19 i 20 lutego, oczywiście w wirtualnym wydaniu na BlizzCon.com. Są jednak z tego tytułu i plusy, gdyż wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć cały konwent zupełnie za darmo, choć organizator przygotował także pewne odpłatne atrakcje związane z tym wydarzeniem. BlizzConline to święto społeczności i wielka prezentacja wszystkiego, co związane z twórczością Blizzarda. Przez dwa dni na 6 kanałach programowych twórcy z Blizzarda będą dzielić się ze światem najnowszymi wiadomościami z gier, a cosplayerzy, artyści i samozwańcze murloki będą prezentować swoje talenty podczas konkursów społecznościowych. Ponadto, ponieważ Blizzard obchodzi w lutym 30 urodziny, spodziewać możemy się dodatkowych atrakcji i być może w końcu doczekamy się powrotu kilku długo wyczekiwanych klasyków w nowej odświeżonej formie (czytaj: Diablo II Remake). 

Blizzard właśnie potwierdził, że konwent BlizzConline odbędzie się 19 i 20 lutego, oczywiście w wirtualnym wydaniu na BlizzCon.com.

„Jesteśmy też podekscytowani, że podzielimy się kilkoma informacjami na temat tego, nad czym pracowały zespoły twórców. I choć nie będzie to typowy BlizzCon, to format online daje nam wyjątkową okazję, aby spróbować czegoś nowego i stworzyć wyjątkowy show dla społeczności zasiadającej w domach”  – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. Dzień 1 BlizzConline rozpocznie się w piątek, 19 lutego o godzinie 23:00 czasu polskiego od segmentu otwierającego, w którym zobaczymy najnowszą zawartość do gier Blizzard. Przez kolejne 3 godziny gracze będą mogli wybierać spośród 6 różnych kanałów tematycznych poświęconych grom. Dzień 2 rozpocznie się w sobotę, 20 lutego o godzinie 21:00 czasu polskiego i ponownie dostępnych będzie wiele kanałów, aż do zakończenia zabawy. Przez cały dzień twórcy będą odpowiadać na pytania graczy podczas specjalnych sesji i prezentować globalną społeczność Blizzarda, w tym zwycięzców konkursów społecznościowych. Gracze, którzy przegapią transmisję na żywo, będą mogli obejrzeć całą relację potem (również za darmo) w archiwum wideo BlizzConline. Szczegółowy harmonogram wydarzeń i segmentów zostanie ogłoszony w tygodniach poprzedzających imprezę. 

Uzupełnieniem obchodów rocznicy jest dostępny od dziś w sprzedaży szereg pamiątkowych gadżetów cyfrowych. Do sprzedaży trafia jedna z trzech Kolekcji Jubileuszowych w Sklepie Blizzarda na Battle.net:

  • Pakiet Niezbędny (19,99 EUR): Dołącz do zabawy i zdobądź zwierzaka Księżycowe pisklę Otchłani (Moon-Touched Netherwhelp) w World of Warcraft®; wierzchowca OSV-03 Łotr dla Smugi z bohaterką Smugą w Heroes of the Storm®; graffiti i portret gracza w Overwatch® (dostępne już wkrótce); portrety z okazji 30 rocznicy Blizzarda w StarCraft® (dostępne już wkrótce) oraz zwierzaka i portret w Diablo® III (tylko na PC; dostępne już wkrótce). Otrzymasz również 10 pakietów kart z rozszerzenia Obłędny Festyn Lunomroku™ w Hearthstone®; 5 skrzynek z łupami w Overwatch oraz kod na 15% rabatu na jedno zamówienie w sklepie Blizzard Gear Store (obowiązują ograniczenia).

  • Pakiet Heroiczny (39,99 EUR): Ulepsz, a otrzymasz dodatkowo potężnego wierzchowca Śnieżyca (Snowstorm) w World of Warcraft; legendarną skórkę Raynhardt w Overwatch (dostępna już wkrótce); losową kartę legendarną z Obłędnego Festynu Lunomroku w Hearthstone oraz ozdobne skrzydła w Diablo III (tylko na PC; dostępne już wkrótce).† 

  • Pakiet Epicki (59,99 EUR): Sięgnij po złoto, a oprócz zawartości Pakietu Heroicznego otrzymasz także 5 złotych pakietów kart z Obłędnego Festynu Lunomroku (każdy zawiera wyłącznie złote karty); 3 złote skrzynki z łupami w Overwatch (w każdej gwarantowany element legendarny), 30 dni czasu gry w World of Warcraft i kompletny zestaw elementów do transmogryfikacji w Diablo III (tylko na PC; dostępne już wkrótce).†

Planowana jest wersja tego zestawu dla grających w Overwatch i Diablo III na konsolach. Szczegóły, ceny i dostępność zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: BlizzConline z datą premiery i za darmo dla wszystkich zainteresowanych

 0