Bloody prezentuje mechaniczne klawiatury

Bloody prezentuje mechaniczne klawiatury

Ceniona marka peryferyjnych urządzeń komputerowych, Bloody, poszerzyła swoją ofertę klawiatur gamingowych o nowe modele z podświetleniem RGB – B930, B975, B810R i B820R.

Najnowsze klawiatury oferują pełne, programowalne podświetlenie RGB wraz z animowanymi efektami. Producent umożliwia nam stworzenie i zapisanie do dziesięciu profili bazujących na trzech trybach iluminacji. Dodatkową opcją jest możliwość zapisywania swoich preferencji oraz wysyłania ich do znajomych. Bloody umożliwia nam także regulację natężenia podświetlenia oraz jego całkowite wyłączenie. Każdy z modeli został wyposażony w pełne N-Key Rollover, co oznacza poprawną rejestrację wszystkich wciśnięć, niezależnie od tego, ilu klawiszy jednocześnie użyjemy. Dobrą wiadomością jest również to, że klawiatury zostały tak skonstruowane, by być odporne na kurz i zachlapania, a pokryte nanopowłoką układy nie są podatne na korozję. Dzięki technologii optycznych przełączników mechanicznych Light Strike aktywuje klawisze o 30% wcześniej, a sygnał przesyłany jest aż 150 razy szybciej niż w klasycznych rozwiązaniach.

Dzięki technologii optycznych przełączników mechanicznych Light Strike aktywuje klawisze o 30% wcześniej

klawiatura

Modele B810R i B820R to budżetowe mechaniczne klawiatury z prostym designem. Wykorzystują sprawdzone już mechaniczne przełączniki optyczne. Oba sprzęty zostały wyposażone w konstrukcje, które całkowicie oparte są na technologii Light Strike. Natomiast klawiatury Bloody B930 i B975 to pierwsze urządzenia w Polsce, które zostały wyposażone w najnowszą, trzecią generację przełączników LK. Te modele oprócz szybkości działania i wytrzymałości mają do zaoferowania także technologię Light Strike Libra, która stabilizuje klawisze w jednej płaszczyźnie, dając użytkownikowi większą kontrolę, a także zabezpieczając przed przypadkowymi wciśnięciami. Ciekawym rozwiązaniem jest także wprowadzenie autorskiego rozwiązania LK Sound Creator, które niweluje zmiany brzmienia klawiszy wraz z ich zużywaniem. Najnowsze klawiatury są już dostępne w wybranych sklepach ze sprzętem komputerowym w cenie od 249 zł do 289 zł w zależności od modelu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bloody prezentuje mechaniczne klawiatury

 0