Bloody prezentuje słuchawki z hybrydowymi membranami

Bloody prezentuje słuchawki z hybrydowymi membranami

Firma Bloody poszerzyła swoją ofertę o dwa modele zestawów słuchawkowych z hybrydowymi membranami M.O.C.I. – M510 i M550.

Oba modele cechuje uproszczony design idealny dla fanów klasycznych projektów. Zarówno pałąk, jak i nauszniki, zostały obszyte ekoskórą, która zapewnia nam wysoki komfort użytkowania, a dzięki miękkim poduszkom nawet wielogodzinne sesje będą dla nas przyjemnością. Dzięki zastosowaniu 3,5 milimetrowego złącza minijack oba zestawy współpracują z komputerami, konsolami oraz z większością smartfonów. M510 to model posiadający konstrukcję nauszną, bardziej kompaktową niż wokółuszne słuchawki M550. W tych drugich nauszniki zostały tak wyprofilowane, by zapewnić jak najlepszy komfort użytkowania i maksymalne wytłumienie dźwięków otoczenia. Oba zestawy posiadają umieszczony na przewodzie mikrofon, pracujący w częstotliwości 75Hz – 16Hz o czułości 45 decybeli.

Słuchawki Bloody wytwarzają spójny oraz czysty dźwięk w zakresie od 10 Hz aż do 22 kHz

słuchawki

Najważniejszym elementem obu zestawów jest hybrydowa membrana, która została wykonana w technologii M.O.C.I. Do jej produkcji użyto nanorurek węglowych, a także nanowłókien specjalnie hodowanych w tym celu grzybni. Połączenie dwóch materiałów o różnej charakterystyce umożliwiło stworzenie membrany, która zachowuje wytrzymałość metalu, a przy tym grubość kartki papieru. Zewnętrzna część membrany została wykonana w technologii High Flex, która zapewnia dużą elastyczność i umożliwia generowanie głębokich basów. Właśnie przez zastosowanie tak zaawansowanej konstrukcji, słuchawki Bloody wytwarzają spójny oraz czysty dźwięk w zakresie od 10 Hz aż do 22 kHz. Najnowsze słuchawki M510 i M550 dostępne są w sklepach zajmujących się sprzedażą komputerowych urządzeń peryferyjnych. Cena modelu M510 wynosi 139 zł, natomiast M550 możemy zakupić za 149 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Bloody prezentuje słuchawki z hybrydowymi membranami

 0