Borderlands 3 i Borderlands GOTY oficjalnie potwierdzone

Borderlands 3 i Borderlands GOTY oficjalnie potwierdzone

Podczas konferencji PAX East 2019 Gearbox potwierdził krążące od dawna spekulacje i oficjalnie zapowiedział Borderlands 3. Historia trójki rozpocznie się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych we wcześniejszej odsłonie serii i najpewniej skupi się wokół Syren (kobiet wyposażonych w tajemnicze moce). Fanów z pewnością ucieszy fakt, że trójka nie ograniczy się do eksploracji wyłącznie jednej planety, chociaż zdecydowanie większa część fabuły rozegra się na Pandorze (dla porównania w The Pre-Sequel! trafiliśmy na księżyc Pandory). Główne postacie dostępne w Borderlands 3 to spora niewiadoma, lecz wszystko wskazuje na to, że dostaniemy czwórkę bohaterów, a każdy z nich będzie dysponował różnymi umiejętnościami specjalnymi. Jedną z cech wyróżniających serię jest dostępna broń i trójka pod tym względem też nie zawiedzie.

To będzie rok Borderlands. Do sprzedaży trafi nie tylko remaster pierwszej części, ale także trzecia odsłona popularnej serii.

To praktycznie wszystko, co wiemy o Borderlands 3. Więcej kart deweloperzy zamierzają odsłonić już niebawem, bo 3 kwietnia. Nie są to jednak wszystkie nowości związane z serią, wydawca zapowiedział bowiem remaster pierwszej części. Borderlands: Game of the Year Edition trafi do sprzedaży 3 kwietnia na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Dostępne będą zarówno wersja cyfrowa, jak i pudełkowa (dla użytkowników konsol). Jakie zmiany czekają nas w tym przypadku? Takie same jak w większości odświeżonych produkcji, a więc otrzymamy znacznie poprawione tekstury, rozdzielczość 4K oraz wsparcie dla HDR. Ponadto będziemy mogli zagrać w maksymalnie czteroosobowej kooperacji, dodano nowy zestaw sześciu broni, a usprawnieniu uległy m.in. ekwipunek czy minimapa.

Co ciekawe, jeśli posiadacie oryginalną grę, np. na Steam, to aktualizację do wersji Game of The Year Edition przeprowadzicie całkowicie bezpłatnie - jest to bardzo miły gest ze strony Gearbox. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o paczce tekstur Borderlands Ultra HD Texture Packs, która pojawi się 3 kwietnia i ściągniemy ją za darmo. Wszystkie platformy docelowe otrzymają pakiet poprawionych tekstur postaci, pojazdów, broni czy samego świata gry. Powstawanie Borderlands 3 to zaś świetna informacja i liczymy na to, że produkcja w miarę szybko trafi do sklepów i podobnie jak poprzednie epizody nie zawiedzie naszych oczekiwań.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Borderlands 3 i Borderlands GOTY oficjalnie potwierdzone

 0