Borderlands: The Handsome Collection za darmo w Epic Games Store

Borderlands: The Handsome Collection za darmo w Epic Games Store

Tradycyjnie jak co czwartek Epic Games Store udostępnia za darmo nową grę, którą tym razem zgodnie z przeciekiem jest kolekcja Borderlands: The Handsome Collection. Pakiet przypiszemy do konta do 4 czerwca, ponieważ wtedy platforma doda następną tajemniczą produkcję. Borderlands: The Handsome Collection to klasyczna reedycja dwóch odsłon zapoczątkowanej przez studio Gearbox Software marki. W skład zestawu wchodzą dokładnie Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel! w tym wszystkie opublikowane do nich dodatki stworzone do maksymalnie 2017 roku. Dostajemy tym samym doprawdy pokaźny pakiet wystarczający na wiele godzin grania. W Borderlands 2 ponownie wracamy na planetę Pandora, żeby zbadać nieodkryte wcześniej obszary z kolei fabuła startuje zaraz po zakończeniu jedynki. Akcję Borderlands: The Pre-Sequel umieszczono między wydarzeniami rozgrywającymi się w pierwszej oraz drugiej części i tym razem trafiamy nie na doskonale wszystkim znaną Pandore, lecz Księżyc.

Borderlands: The Handsome Collection to pakiet gier, który przypiszemy bezpłatnie na Epic Games Store do 4 czerwca.

Natomiast naszym pracodawcą jest Handsome Jack, czyli antagonista z Borderlands 2. W tym przypadku wcielamy się w jedną z kilku doskonale znanych z uniwersum postaci Athena the Gladiator, General Knoxx lub Wilhelm the Enforcer. Elementem wyróżniającym przytoczone tytuły to bez wątpienia kreskówkowa oprawa graficzna, która przypadła do gustu fanom serii. Gry działają na silniku Unreal Engine od Epic Games, a ponadto możemy grać nie tylko samotnie, ale także w ramach kooperacji dla czwórki graczy. Jeżeli interesuje was Borderlands 3 to aktualnie kupicie go w promocji za 129,99 zł (89,99 złotych w przypadku posiadania specjalnej zniżki 40 zł). Jeśli wierzyć nieoficjalnej informacji następną darmówką oferowaną przez Epic Games Store będzie Ark: Survival Evolved.

Produkcja autorstwa Studio Wildcard zadebiutowała 29 sierpnia 2017 roku i osadzono ją w otwartym świecie zamieszkałym przez dinozaury. Jako gracz musimy więc poradzić sobie na mapie opanowanej przez niebezpieczne zwierzęta. Ark to typowy przedstawiciel gatunki survivali zaś mechanikę rozgrywki wzorowano na rozmaitych grach MMO w szczególności DayZ. Rozpoczynają zabawę zaczynamy od zera i musimy dopiero rozwinąć postać, przeżyć jak najdłużej oraz uzbierać swój ekwipunek ze znajdujących się w lokacji przedmiotów. Zastosowano tutaj także system rozwoju postaci dzięki czemu nabywamy szereg przydatnych umiejętności przydatnych do przetrwania na wyspie, a do jednej z nich zalicza się np. ujarzmianie dinozaurów. W grze pojawia się około 100 gatunków dinozaurów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Borderlands: The Handsome Collection za darmo w Epic Games Store

 0