Boty zaatakowały czat w Counter-Strike: Global Offensive

Boty zaatakowały czat w Counter-Strike: Global Offensive

Gracze Counter-Strike: Global Offensive mają poważny problem. Od kilku dni czat w grze, przy tworzeniu lobby, jest atakowany przez boty. Co więcej, na razie nie ma na to rozwiązania.

Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie. Każdego dnia jest uruchamiana przez kilkaset tysięcy osób, które rozgrywają ponad milion meczów w ciągu każdych 24 godzin. Tak duże grono fanów to niestety także spore problemy z oszustami, z którymi Valve nie radzi sobie najlepiej. Gracze od dawna narzekają i jednocześnie domagają się uszczelnienia systemu do wykrywania tzw. cheaterów, wielu poprawek w grze, a także serwerów publicznych z większych tickratem. Niektórzy mówią, że Valve nie robi nic, a inni są zdania, że podejmowane działania nie są wystarczające. Teraz ktoś zdecydował się na drastyczny krok, który utrudnia grę wszystkim osobom. Od kilku dni czat w grze jest atakowany przez boty.

Od kilku dni gracze Counter-Strike: Global Offensive mają poważny problem z botami na czacie, z którym Valve nie może sobie na razie poradzić.

Counter-Strike: Global Offensive

W momencie tworzenia lobby do gry z nami dołączają boty, które zaczynają wypisywać mnóstwo wiadomości na czacie, przede wszystkim na temat cheaterów. Ich twórca chce zwrócić uwagę na rosnącą liczbę oszustów. Sposób może jest dość dziwny, ale z pewnością zwrócił uwagę zarówno graczy, jak i Valve. Co więcej, na problem nie ma na razie w pełni skutecznego rozwiązania. Nie pomaga utworzenie prywatnego lobby. Twórca botów znalazł sposób, aby dołączać także do nich. Botów nie da się też wyrzucić z kolejki. Nawet Valve jest na razie bezradne. Firma póki co znalazła tymczasowe rozwiązanie, ale najprawdopodobniej tylko zmniejszy ono niechciane zjawisko zamiast wyeliminować je całkowicie. Programiści mają zająć się problemem w najbliższych dniach, ale nie wiemy kiedy zakończą prace. Dlatego na razie granie w CS:GO może być dla wielu graczy bardzo irytujące.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Boty zaatakowały czat w Counter-Strike: Global Offensive

 0