Brazylijski oddział Motoroli zdradza informacje o Moto G7

Brazylijski oddział Motoroli zdradza informacje o Moto G7

Do tej pory o szczegółach Motoroli Moto G7 dowiadywaliśmy się z licznych przecieków, wliczając w to obecność urządzenia w bazie FCC, jednak ostatnio wszystkie najważniejsze detale dotyczące nowej linii smartfonów ujawnił brazylijski oddział Motoroli. I pomimo iż informacje oraz obrazki zostały dość szybko usunięte z oficjalnej strony przedsiębiorstwa, to doskonale wiemy, że w internecie nic nie ginie. Reasumując, do sprzedaży trafią dokładnie cztery warianty telefonu i będą to: Moto G7, Moto G7 Play, Moto G7 Power, a także Moto G7 Plus. Warto podkreślić, iż każdy z nich będzie posiadał wąskie ramki oraz klasyczne wcięcie w ekranie. Zwykły Moto G7 otrzyma wyświetlacz IPS o przekątnej 6,24 cali i rozdzielczości 1080 x 2270, z kolei G7 Power będzie miał do dyspozycji 6,22-calowy ekran.

Premiera nowych smartfonów Moto G7 odbędzie się 7 lutego.

Brazylijski oddział Motoroli zdradza informacje o Moto G7

Jeśli chodzi o różnice, to modele G7, G7 Play i G7 Power zasili procesor Qualcomm Snapdragon 632, natomiast G7 Plus będzie posiadał układ Snapdragon 636. Całość zależnie od modelu wspomoże od 2 GB do maksymalnie 4 GB pamięci RAM. Co istotne, najbogatsze wydanie otrzyma również lepszy zestaw aparatów, w tym przypadku przedni to kamera 12 Mpix, zaś tylna podwójna ma 16 Mpix i 5 Mpix. G7 Power zgodnie ze swoją nazwą zostanie wyposażony w mocniejszą baterię, której pojemność wyniesie 5000 mAh (słabsze telefony dostaną 3000 mAh akumulator). Niestety wielką niewiadomą pozostaje cena smartfonów, aczkolwiek stawki poznamy już za niespełna dwa tygodnie - 7 lutego, podczas oficjalnej prezentacji.

Brazylijski oddział Motoroli zdradza informacje o Moto G7

Miejmy nadzieję, że popularny producent nie przesadzi z cenami i będą one atrakcyjne dla większości klientów poszukujących niedrogich rozwiązań. Natomiast same telefony, chociaż nie będą mogły równać się z o wiele silniejszymi smartfonami, to zapowiadają się na niezwykle interesujące pod względem specyfikacji. Konferencja Motoroli zaplanowana na godzinę 9:30 czasu lokalnego (ok. 12:30 czasu polskiego) odbędzie się w Brazylii, a dokładniej w São Paulo.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Brazylijski oddział Motoroli zdradza informacje o Moto G7

 0