Brutalna polska strzelanka Butcher dostępna za darmo

Brutalna polska strzelanka Butcher dostępna za darmo

Jakie gry są najlepsze? Oczywiście o gustach nie ma co dyskutować, ale podejrzewam, że wiele osób pewnie odpowiedziałoby, iż darmowe i prawdopodobnie trudno byłoby z tym dyskutować. Żyjemy w czasach, w których z każdej strony oferowane są nam darmowe produkcje, na które nie starczyłoby nam czasu, gdybyśmy chcieli przejść je wszystkie. Zdecydowanie króluje w tym Epic Games Store, które co tydzień dorzuca kolejne pozycje do tej długiej listy. Nie oznacza to jednak, że nie możemy ich zbierać na swoich kontach i tym samym powiększać tzw. kupki wstydu, na której leżą wszystkie te gry, których nigdy nie ukończyliśmy lub nawet nie włączyliśmy. Najnowszą okazją ku powiększeniu swojej biblioteki gier jest promocja, którą przygotował sklep GOG.com. W nim możecie aktualnie całkowicie za darmo zdobyć brutalną, polską strzelankę o nazwie Butcher, która swoją premierę miała w 2016 roku.

W GOG.com można aktualnie za darmo zdobyć polską strzelankę Butcher.

Butcher to dwuwymiarowa strzelanka w stylu retro, która stworzona została przez warszawskie studio TransHuman Design. Za produkcję odpowiada między innymi Michał Marcinkowski, który w swoim portfolio ma tak kultową pozycję, jak chociażby Soldat. W grze wcielamy się w cyborga, którego zadaniem jest wyeliminowanie każdego człowieka, którego spotka na swojej drodze. W grze bez problemu da się zauważyć wyraźną inspirację Doomem. Świadczy o tym, chociażby, dostępny dla głównego bohatera arsenał, w którym – obok karabinów, pistoletów, wyrzutni rakiet, granatników i strzelb – znajduje się również piła łańcuchowa. Jakby tego było mało, to przeciwników można eliminować również za pośrednictwem elementów otoczenia, np. nabijając ich na hak. Można powiedzieć, że to klasyczna strzelanka 2D, utrzymana w stylu pixelart, charakteryzująca się wysokim poziomem trudności.

Aby zdobyć grę, wystarczy przejść na stronę GOG.com, zalogować się na swoje konto, a następnie dodać ją do biblioteki. Promocja trwa do 18 listopada 2020 roku do godziny 15:00 czasu polskiego, więc nie zostało zbyt dużo czasu. W sumie w trakcie rozgrywki czeka na Was 20 poziomów do pokonania z licznymi przeciwnikami, pułapkami, a także niezwykle groźnymi bossami. A skoro gra jest aktualnie dostępna za darmo, to aż żal byłoby nie spróbować. Tym bardziej że to nasza rodzima produkcja, a te warto szczególnie mocno promować. Polskie studia wielokrotnie już udowodniły, że potrafią robić naprawdę dobre gry, które szerokim echem odbijają się po całym świecie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Brutalna polska strzelanka Butcher dostępna za darmo

 0