Brzydko dziś wyglądasz? Lusterko Panasonica znajdzie skazy i wydrukuje makeup

Brzydko dziś wyglądasz? Lusterko Panasonica znajdzie skazy i wydrukuje makeup

Panasonic stworzył prototyp lusterka, wyposażonego w technologię skanowania twarzy z dosyć niecodzienną funkcjonalnością.

Japońska korporacja ma nadzieje znaleźć niszę na poletku technologii estetycznej. Ich najnowszy produkt wykonuje skan twarzy, wychwytując potencjalne niedoskonałości a następnie tworzy stosowny make-up dopasowany do koloru i typu naszej skóry.

Wygenerowane specyfiki wymagają aby użytkownik odczekał dzień zanim ich użyje (aby stosownie wyschły), następnie należy je nałożyć za pomocą specjalnych plasterków na uprzednio nawilżoną skórę i później oderwać. Rozwiązanie przypomina ideę tymczasowych tatuaży.

Produkt znajduje się na razie w fazie prototypowej i obecnie potrafi jedynie maskować typowe niedoskonałości cery, ale w przyszłości ma także być w stanie ukrywać blizny, tatuaże a także redukować zmarszczki i wiele innych.

 

Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński Redaktor

Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Zgłoś autorowi błąd na stronie

Komentarze


Ładuję...