Budżetowy Neffos C5 Plus dostępny w nowym wydaniu kolorystycznym

Budżetowy Neffos C5 Plus dostępny w nowym wydaniu kolorystycznym

TP-Link prezentuje kolejną wersję kolorystyczną swojego smartfonu Neffos C5 Plus. Jak wiemy premiera usprawnionego modelu Plus miała miejsce w marcu bieżącego roku, jednak telefon trafił do sklepów wyłącznie w standardowym szarym wydaniu. Tym samym od połowy maja Neffosa C5 Plus dostaniemy także w zdecydowanym kolorze soczystej czerwieni w standardowej cenie 299 złotych, co dla osób poszukujących niezbyt wymagającego urządzenia, na przykład dla swojej pociechy z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka będzie odpowiednim rozwiązaniem. Neffos C5 Plus to, według producenta, smartfon posiadający klasyczny wygląd, dzięki czemu przypadnie on do gustu szczególnie paniom lubiącym zdecydowane kolory, a także parę ciekawych rozwiązań.

Neffosa C5 Plus kupimy także w czerwonej wersji kolorystycznej.

Budżetowy Neffos C5 Plus dostępny w nowym wydaniu kolorystycznym

Ponadto ergonomiczna budowa sprawia, że urządzenie jest poręczne oraz wygodne w użytkowaniu. Urządzenie wyposażono w 5,34-calowy wyświetlacz FullView o rozdzielczości 480 x 960 pikseli. Serce telefonu stanowi czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580M o taktowaniu 1,3 GHz. Jest on wspomagany przez 512 MB lub 1 GB pamięci RAM + 8 GB albo 16 GB dodatkowej przestrzeni na dane (zależnie od wybranej wersji sprzętu). Urządzenie zasila ponadto akumulator 2200 mAh (dostępna jest też funkcja oszczędzania baterii, która wydłuża czas pracy sprzętu). Warto podkreślić, że pojemność Neffos C5 Plus możemy rozszerzyć dzięki karcie microSD do maksymalnie 64 GB. Jeżeli chodzi o aparaty to główna kamera posiada 5 Mpix matrycę natomiast z przodu znajdziemy 2 Mpix sensor, co z pewnością zadowoli mało wymagających amatorów fotografii.

W przypadku dostępnego systemu, TP-Link zdecydował się skorzystać z usług Androida 8.1 w wersji Go. Powstał on z myślą o pracy budżetowych smartfonów wyposażonych w mniejszą ilość pamięci RAM. Dzięki Go aplikacje otwierane są o 15 procent szybciej niż w przypadku, gdyby smartfon miał klasyczną wersję Androida. Przy mobilnej transmisji automatycznie włączona zostaje opcja oszczędzania danych. W sprzedaży znajdziemy kilka wariantów Neffos C5 Plus różniących się od siebie dostępną pamięcią. Oczywiście odbija się to na sugerowanej cenie urządzeń. Dostępne opcje prezentują się następująco: Neffos C5 Plus 512 MB/8 GB – od ok. 199 zł, Neffos C5 Plus 1 GB/8 GB – od ok. 279 zł oraz Neffos C5 Plus 1 GB/16 GB – od ok. 299 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Budżetowy Neffos C5 Plus dostępny w nowym wydaniu kolorystycznym

 0