Była lodówka, teraz czas na toster. Oto Xbox Series Toster

Była lodówka, teraz czas na toster. Oto Xbox Series Toster

Była lodówka Xbox Series, teraz nadszedł czas na kolejne wyposażenie kuchni, czyli... toster. Istnienie takiego sprzętu zdradzają obrazki, które wrzucono do sieci. Pytanie tylko, czy nie jest to fake?

W sieci udostępniono obrazki tostera przypominającego konsolę Xbox Series S, który zawierać będzie trzy tryby opiekania, a jego cena wyniesie 60 euro. Istnieje prawdopodobieństwo, iż jest to po prostu żart ze strony np. Kowala z Fakes Forge specjalizującego się w tego typu akcjach, sam insider odpowiadający za wrzucenie tych obrazków nie miał pewności czy Xbox Series Toster powstaje. Potem jednak przyznał, iż jego źródła, a także wiadomości, które dostaje prywatnie, potwierdzają istnienie tego urządzenia kuchennego inspirowanego konsolą Microsoftu. Toster ma być dziełem zewnętrznego przedsiębiorstwa i nie ma nic wspólnego z Microsoftem, więc pytanie, jak firma chce sprzedawać sprzęt bez licencji? Możliwe, że ostatecznie nielicencjonowany produkt nigdy nie trafi do sklepów.

W sieci zaprezentowano toster Xbox Series, który jednak może być tylko żartem.

Według Xbox Squad toster będzie licencjonowany i trafi do sprzedaży w tym roku, lecz konkretnej daty nie znamy. Xbox Series Toster do złudzenia przypomina konsolę Xbox Series S z charakterystycznym wentylatorem na obudowie. Urządzenie pozwoli opiekać jednocześnie dwie kromki chleba i zaoferuje 6 poziomów przypiekania, a w zestawie znajdziemy wysuwaną tackę na okruszki. Czy jest to żart z okazji 1 kwietnia? Trochę za wcześnie, bo został jeszcze niespełna miesiąc, ale powstanie takiego sprzętu AGD, choć niepotwierdzone i może stanowić formę żartu, nie jest wcale wykluczone. Przypomnijmy, iż Microsoft potrafi poważne potraktować memy związane ze swoją konsolą, czego przykładem pozostaje mini lodówka Xbox Series X.

Mini lodówka powstała we współpracy z firmą Ukonic i mieści do 12 puszek napoju. Zawiera również port USB do ładowania urządzeń. Zgodnie z danymi firmy analitycznej Xbox Series X/S do końca 2022 roku sprzedał się w nakładzie 18,5 mln egzemplarzy i jest to zauważalnie gorszy rezultat od PlayStation 5, którego sprzedaż wyniosła 30 milionów egzemplarzy. Z drugiej strony korporacja z Redmond zwiększyła swoje udziały o 1,8% i ma 27,3% udziałów. Druga lokata przypadła Nintendo - 27,7%. Co sądzicie o tosterze przypominającym Xboxa Series S?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Była lodówka, teraz czas na toster. Oto Xbox Series Toster

 0