Call of Duty 4: Modern Warfare trafiło do Wstecznej Kompatybilności

Call of Duty 4: Modern Warfare trafiło do Wstecznej Kompatybilności

Twórcy czwartego Call of Duty poinformowali, że ich grę można już bez problemu uruchomić na najnowszej konsoli Microsoftu Xbox One. 

Microsoft Wsteczną Kompatybilność traktuje jako jedną z niewielu kart przetargowych, które stawiają ich konsolę ponad konkurencyjne PlayStation 4. Okresowo otrzymujemy więc coraz to bardziej interesujące produkty z poprzedniej generacji sprzętu, a kolejnym, który dołączył do tej bogatej kolekcji, jest kultowy Call of Duty 4: Modern Warfare. Choć jakiś czas temu Activision postanowiło odświeżyć ów tytuł, to właśnie pierwotna wersja należała do najbardziej uwielbianych przez znaczne grono fanów. Obecnie posiadacze oryginalnego wydania z Xbox 360 mogą odpalić grę bez problemu na XOne, tyczy się to zarówno wydań płytowych, jak i elektronicznych, przypisanych bezpośrednio do konta (w obu wypadkach konsola pobierze wymagane pliki).

Posiadacze oryginalnego Call of Duty 4 mogą już bez problemu zagrać w swoją grę na Xbox One w ramach Wstecznej Kompatybilności 

Jeśli natomiast nie posiadacie tej wspaniałej produkcji w bibliotece, możecie ją zakupić na platformie Xbox Live za około 74 złote (w ramach wiosennej wyprzedaży). Czwarta odsłona Call of Duty zadebiutowała pod koniec 2007 roku z miejsca, stając się hitem sprzedaży oraz zdobywając liczne wyróżnienia przyznawane przez krytyków m.in. za genialnie poprowadzoną kampanię fabularną, czy wciągający tryb wieloosobowy, a na myśl o misji rozgrywanej w Prypeci wielu osobom zapewne zakręci się łezka w oku. Niestety opublikowana dwa lata później kontynuacja, choć nie prezentowała jakoś znacznie gorszego poziomu od poprzedniczki, to nie zdołała przyciągnąć przed ekrany monitorów znacznej liczby maniaków wirtualnej rozrywki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty 4: Modern Warfare trafiło do Wstecznej Kompatybilności

 0