Call of Duty: Battle Royale trafi w tym roku na Nintendo Switch?

Call of Duty: Battle Royale trafi w tym roku na Nintendo Switch?

Tegoroczne Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4, jednakże nie jest planowana wersja na konsolę Nintendo Switch. Pojawiają się jednak plotki, że Switch może dostać osobną, dedykowaną odsłonę serii.

Brak wersji na Nintendo Switch to może być spora strata finansowa dla Activision. Koncern nie zamierza jednak tracić potencjalnych wpływów i według najnowszych przecieków konsola Nintendo ma otrzymać specjalną wersję, której tytuł brzmi Call of Duty: Battle Royale. Informatorzy donoszą, że nowy tryb battle royale to jak można wnioskować po tytule główna atrakcja tej wersji gry. Przypominamy, że już od dłuższego czasu pojawiają się plotki o battle royale w kontekście Black Ops 4. Możliwe jest, że pełna wersja gry nie będzie posiadać trybu przetrwania, a niedokładne pogłoski mówiły właśnie o wersji na switcha. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że producent chce złapać kurę znoszącą złote jaja i upchnać battle royale gdzie tylko się da.

Call of Duty: Battle Royale - to prawdopodobnie specjalna wersja dedykowana Nintendo Switch

Istotne tutaj jest, że to nie Treyarch będzie odpowiedzialne za Call of Duty: Battle Royale. Wersją przeznaczoną na Nintendo Switch zająć się ma kanadyjskie studio Beenox. Deweloper ten pracował już przy serii Call of Duty i był odpowiedzialny za przeniesienie Call of Duty: Black Ops 3 na konsole PlayStation 3 i Xboksa 360. Tytuł może się oczywiście jeszcze zmienić, jednakże obecna jego wersja idealnie istotę tej produkcji. Gra będzie pozbawiona cech bardziej rozbudowanej wersji od Treyarch i ma jedynie zapewnić zabawę w stylu znanym z PlayerUnknown’s Battlegrounds czy Fortnite. Premiera podobno ma przebiec równocześnie z Call of Duty: Black Ops 4, co oznacza, że Call of Duty: Battle Royale pojawi się w sprzedaży 12 października tego roku. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Battle Royale trafi w tym roku na Nintendo Switch?

 0