Call of Duty: Black Ops 4 bez kampanii, ale z trybem battle royale

Call of Duty: Black Ops 4 bez kampanii, ale z trybem battle royale

Według powiązanych z deweloperami źródeł Call of Duty: Black Ops 4 nie będzie posiadać tradycyjnego trybu dla pojedynczego gracza. Taka zmiana w podejściu do tego tytułu oznacza, że Black Ops 4 będzie pierwszą grą z głównych odsłon serii Call of Duty, która nie będzie posiadać standardowej kampanii.

Źródła, które proszą o zachowanie ich anonimowości, twierdzą, że wraz z nadchodzącą datą premiery coraz bardziej oczywiste staje się, że studio nie ukończy kampanii dla pojedynczego gracza. Dość zastanawiający jest jednakże fakt, że jest to nieplanowany zwrot akcji. Według informatorów studio rozpoczęło prace nad kampanią, jednakże nie będzie w stanie jej ukończyć. Deweloperzy skupili się za to całkowicie na rozwijaniu trybu multiplayer oraz najbardziej charakterystycznego elementu serii Black Ops - czyli trybu zombie. Póki co nie wiadomo na ile owe pogłoski są prawdziwe, jednakże sprawa jest dość zastanawiająca. Wiele osób dotychczas związanych z serią Call of Duty poddaje te rewelacje w wątpliwość.

Czyżby Black Ops 4 miało przynieść powiew "świeżości" w postaci battle royale i braku kampanii?

Josh Olin, który jeszcze jakiś czas temu był rzecznikiem studia Treyarch również powątpiewa w te informacje, zastanawiając się jak bardzo studio musiałoby zepsuć kampanię, żeby teraz nie zdążyć jej naprawić, jednakże nie przekreśla całkowicie owych plotek. To jednak nie koniec rewelacji. W ubiegłym miesiącu świat obiegła wiadomość, że Activision chce mieć w swoim portfolio również grę z gatunku battle rolaye i bardzo prawdopodobne, że jedną z produkcji zawierających ten tryb będzie właśnie Blask Ops 4. Serwis Kotaku powołując się na własne źródła potwierdza doniesienia redakcji Polygon dotyczące gry opartej tylko o rozgrywki sieciowe i dodaje do tego tryb przetrwania. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops 4 bez kampanii, ale z trybem battle royale

 0