Call of Duty: Black Ops 4 - tryb Blackout (battle royale) na zwiastunie

Call of Duty: Black Ops 4 - tryb Blackout (battle royale) na zwiastunie

Tej jesieni fani shooterów w formie battle royale będą mieli nie lada zagwozdkę. O ich uwagę walczyć będą bowiem dwaj najwięksi gracze, czyli Call of Duty oraz Battlefield i obaj starają się nas mocno przekonać do siebie. Najpierw EA opublikowało materiał prezentujący tryb Firestorm w grze Battlefield V i jak można było się domyślać, nie trzeba było długo czekać na odpowiedź ze strony Activision, które szybko pochwaliło się wideo z trybu Blackout, który zadebiutuje w Call of Duty: Black Ops 4. Zwiastun nie jest długi, ponieważ trwa niewiele ponad 2 minuty, ale daje niezły obraz tego, czego możemy oczekiwać po battle royale w wykonaniu Call of Duty. Czy zatem Battlefield V, ale również Fortnite i PUBG, mają się czego obawiać?

Pierwsza okazja do wypróbowania Blackout w Call of Duty: Black Ops 4 nadarzy się już wkrótce, ponieważ 10 września ruszają prywatne beta testy tego trybu.

Trzeba przyznać, że Blackout nie stara się jedynie kopiować pomysłów konkurencji i tryb ten zapowiada się bardziej arcade’owo niż w przypadku topowych rywali i na pewno będzie wyraźnie różnił się od tego, co zaoferuje Battlefield V. Poniżej możecie zapoznać się z mapą Blackout, która jest największą w historii serii Call of Duty. Na niej zmagania toczyć będzie 80 graczy (więcej niż w przypadku Battlefielda, ale mniej niż Fortnite i PUBG, gdzie zmagania toczy 100 zawodników) i tradycyjnie wygrywa ten, który przetrwa jako ostatni. W trybie tym będziemy mogli wcielić się w postaci znane z całej serii CoD, a zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, trailer prezentuje także pojazdy w akcji. Do akcji zrzucani będziemy na wingsuitach, a sama lokalizacja, na której toczone będą zmagania, została dość mocno zainspirowana wcześniejszymi odsłonami Black Ops.

Call of Duty Black Ops 4 - tryb Blackout (battle royale) na zwiastunie

Trzeba przyznać, że zapowiada się to naprawdę ciekawie i może tchnąć sporo świeżego powietrza w nieco zastałą już serię. Pytanie tylko, czy wykastrowanie Call of Duty z kampanii fabularnej, która przeważnie była bardzo krótka, ale trzymała poziom, nie odbije się na sprzedaży (wbrew obiegowej opinii, że CoD to tylko multi, część graczy kupowała gry z tego cyklu właśnie dla epickiej i niesamowicie filmowej przygody w singlu). O tym przekonamy się już po premierze, a tymczasem pierwsza okazja do wypróbowania Blackout w Call of Duty: Black Ops 4 nadarzy się już wkrótce, ponieważ 10 września ruszają prywatne beta testy tego trybu (w pierwszej kolejności na PlayStation 4) i będą mogły wziąć w nich udział osoby, które wcześniej uczestniczyły w beta testach multiplayera.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops 4 - tryb Blackout (battle royale) na zwiastunie

 0