Call of Duty: Black Ops 6 - data premiery, ceny i platformy sprzętowe ujawnione

Call of Duty: Black Ops 6 - data premiery, ceny i platformy sprzętowe ujawnione

Call of Duty: Black Ops 6 zaprezentowany na konferencji Microsoftu. Poznaliśmy datę premiery, platformy docelowe, liczbę map dostępnych w wariancie sieciowym, a także cenę gry.

Call of Duty: Black Ops 6 został zapowiedziany jakiś czas temu, ale dopiero dziś ujawniono konkretne informacje o grze. Za powstanie produkcji odpowiada studio Treyarch, którego wspomaga ekipa Raven. Historię dziejącą się na początku lat 90. ubiegłego wieku podczas wojny w Zatoce Perskiej opisano jako "thriller szpiegowski". Strzelanka Activision zadebiutuje 17 października 2024 roku na PC, PS5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S.

Call of Duty: Black Ops 6 zadebiutuje 17 października 2024 r. na PC i konsolach PlayStation oraz Xbox.

Black Ops 6 w trybie sieciowym zaoferuje 16 map dostępnych już w momencie premiery, w tym 12 lokacji standardowych 6 vs 6 oraz 4 szturmowych dedykowanych starciom 6 na 6 i 2 na 2. Oczywiście powróci także doskonale znany tryb Zombie z całkowicie nowymi mapami, na których gracze staną naprzeciwko kolejnych hord nieumarłych. W następnych aktualizacjach tryb ten otrzyma jeszcze więcej map.

Produkcja dostanie betę, do której dostęp mają zagwarantowany osoby, które zamówią preoder. Ma to odbywać się na takich samych zasadach jak w poprzednich częściach serii.

Cal of Duty: Black Ops 6 trafi do usługi Xbox Game Pass w dniu debiutu. Cena tytułu startuje od 349 złotych za podstawkę i 479 zł za Edycję Skarbca. Więcej szczegółów o projekcie poznamy w najbliższej przyszłości.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Black Ops 6 - data premiery, ceny i platformy sprzętowe ujawnione

 0