Call of Duty: Modern Warfare 2 dostanie oczekiwany tryb

Call of Duty: Modern Warfare 2 dostanie oczekiwany tryb

W Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się oczekiwany i lubiany przez fanów serii tryb Hardcore. Szalony wariant rozgrywki będzie dostępny od 2 sezonu oficjalnych zmagań.

Infinity Ward, które odpowiada za Call of Duty: Modern Warfare 2 potwierdziło, iż do gry trafi tryb Hardcore. Jak sama nazwa wskazuje ów wariant rozgrywki jest dedykowany graczom szukającym wrażeń, dlatego nie posiada interfejsu informującego np. o stanie amunicji, zdrowiu czy posiadanej broni. Także czas eliminacji pozostaje szybszy niż w innych trybach MW2. „Nie ma HUD-u? Nie ma problemu. Hardcore powraca!”  – napisało IW na Twitterze. Warto zaznaczyć, iż tytuł ma już zbliżoną opcję zabawy w ramach playlisty Tier 1, aczkolwiek oferuje kilka różnic, które nie spotkały się z aprobatą graczy. Chodzi o brak konkretnych statystyk związanych z wyzwaniami czy znaczników trafień.

W Modern Warfare 2 pojawi się tryb Hardcore, który znacznie utrudnia rozgrywkę sieciową.

Udostępnienie klasycznego trybu Hardcore tym samym nie dziwi. Sezon 2 wprowadzi do Modern Warfare 2 system rankingowy, na którego czekaliśmy. Z pewnością zachęci on graczy lubiących grać o coś do zainteresowania się grą. Do tego kolejne mapy do muliplayera czy inne usprawnienia rozgrywki wieloosobowej. „Sezon 2 zawiera nową zawartość, wraz z powrotem Resurgence i zupełnie nową małą mapą dla Warzone 2.0” – powiedział niedawno deweloper. Jakiś czas temu zarzucono studiu, iż większą wagę przykuwa do darmowego battle royala, ale jak widzimy działają również nad usprawnieniem MW2.

Sezon 2 podobno będzie zawierał mapę Castle dla wielu graczy, która pierwotnie była zawarta w Call of Duty World at War, a także została zremasterowana dla zeszłorocznego Call of Duty Vanguard. System rankingowy zapewni rankingowe dywizje wraz z nagrodami dla najlepszych graczy oraz listę ukazującą 250 czołowych zawodników. Oczekuje się, że więcej szczegółów na temat nowego sezonu zostanie udostępnionych w tym tygodniu na oficjalnym blogu. Twórcy podobno pracują nad "ekscytującymi zmianami" w Warzone 2.0, które obejmą Gułag, grabieże oraz wyposażenie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 2 dostanie oczekiwany tryb

 0