Call of Duty: Modern Warfare 2 dostępny za darmo przez weekend

Call of Duty: Modern Warfare 2 dostępny za darmo przez weekend

Activision Blizzard zorganizował pierwszy darmowy weekend z grą Call of Duty: Modern Warfare 2. Firma udostępniła tylko tryb wieloosobowy, więc w kampanię fabularną nie będziemy mieli okazji zagrać.

Call of Duty: Modern Warfare 2 został po raz pierwszy udostępniony w ramach darmowego weekendu. Gra jest dostępna za darmo od dziś (czwartek) od godziny 19:00 do 19 grudnia (poniedziałek) d tej samej godziny. W tym czasie gracze mogą rywalizować ze sobą w trybach Deathmatch, Hardpoint, Domination i Kill Confirmed, także w wersjach trzecioosobowych, które są nowością obecnej części serii. Warianty te rozegramy na trzech mapach: Farm 18, El Asilo oraz klasycznym Shipment, którego wprowadzono do gry wraz ze wczorajszą aktualizacją. Dodano też pierwszy z kooperacyjnych raidów.

W Call of Duty: Modern Warfare 2 można pograć za darmo od 15 grudnia (godzina 19:00) do 19 grudnia.

W ramach bezpłatnego weekendu otrzymujemy nieskrępowany dostęp do wymienionych trybów rozgrywki i map, a także nabijamy poziom doświadczenia, odblokowujemy czy Przepustkę Bojową, aczkolwiek po okresie próbnym nie możemy ich zachować. Chyba że kupimy pełną wersję Modern Warfare 2, wówczas progres zostanie przeniesiony. MW2 kosztuje na Battle.net 69,99 euro, natomiast na Steam za produkcję zapłacimy aż 349 złotych. Vault Edition wyceniono na 459 zł. W przypadku sklepu Valve warto wstrzymać się z zakupem ze względu na nadchodzącą Zimową Wyprzedaż i obniżkę ceny gry.

Modern Warfare 2 stanowi reboot wersji z 2009 roku. Do gry powracają doskonale znani z oryginału operatorzy z grupy uderzeniowej 141, a dokładniej Kyle „Gaz” Garrick, Simon „Ghost” Riley, John „Soap” MacTavish oraz John Price. Tytuł spotkał się ze sporym zainteresowaniem graczy i w ciągu pierwszych 10 dni wygenerował 1 mld USD przychodu (800 milionów dolarów amerykańskich w 3 dni). W ten sposób gra pobiła rekord należący do Black Ops 2 z 2012 roku, który potrzebował 15 dni, aby wygenerować 1 miliard dolarów przychodu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 2 dostępny za darmo przez weekend

 0