Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie można przetestować w ramach darmowego weekendu

Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie można przetestować w ramach darmowego weekendu

Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie dostępne za darmo przez ograniczony czas. Nie jest to pełna wersja, a wydanie próbne, które ograniczono do trybu sieciowego. Nie zagramy więc w dość krótką kampanię fabularną, ale raczej nie jest to nic straconego. Activision Blizzard tym krokiem postanowiło promować nie tylko samą grę, ale przede wszystkim sezon 2.

Tryb wieloosobowy Call of Duty: Modern Warfare 3 zostanie udostępniony do ogrania za darmo przez ograniczony czas 8 lutego, z kolei testy potrwają do 12 lutego. Gracze będą mogli pograć na dziewięciu mapach, w pięciu trybach multiplayer: Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed oraz Team Gun Game, a także w wariant Zombies. Jeśli chodzi o areny deweloperzy do dyspozycji oddadzą m.in. nową lokację o nazwie Stash House. To kolejny bezpłatny weekend w MW3, poprzedni miał miejsce w grudniu 2023 roku.

Tryby sieciowe Call of Duty: Modern Warfare 3 będą dostępne do ogrania za darmo od 8 do 12 lutego.

Oczywiście udostępnienie akurat trybów sieciowych w ramach Free Trial jest związane z nowym sezonem Modern Warfare 3. Activision opublikowało informacje o nadchodzącej aktualizacji, która trafi na serwery 7 lutego, czyli dzisiaj. Update doda do trybu multiplayer zupełnie nowe mapy 6 na 6 oraz jedną zremasterowaną (Das Haus) w połowie sezonu.

Również rozgrywka przejdzie pewne zmiany, a jedna z nich obejmuje regenerację zdrowia. Teraz regenerację zdrowia ma lepiej dopasować się do tempa rozgrywki i tak uzdrowienie od 1 do 150 HP zajmuje 5 s, zamiast 7,7 s.

Wprowadzono istotne zmiany w przypadku bezczynności ADS oraz w atrybutach broni w MW3 i Warzone, aby poprawić precyzję i szybkość reakcji celowania, szczególnie podczas korzystania z myszy. Czy zmiany mają większy sens? Każdy gracz będzie mógł ocenić to podczas darmowego weekendu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie można przetestować w ramach darmowego weekendu

 0