Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered w planach. Gra ma pojawić się w 2021 roku

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered w planach. Gra ma pojawić się w 2021 roku

Activision Blizzard lubi wydawać remastery, co raczej nie dziwi biorąc pod uwagę ich popularność, w tym niemałą sprzedaż, a ponadto odgrzanie gotowego kotleta jest łatwiejsze niż przygotowanie wszystkiego zupełnie od zera. Marka Call of Duty, za którą odpowiada firma doczekała się odświeżenia dwóch popularniejszych odsłon - Modern Warfare oraz Modern Warfare 2. Deweloperzy chcą przywrócić do życia także finalny epizod tej trylogii - Modern Warfare 3. Zgodnie z dostępnym przeciekiem tak jak w przypadku dwójki zostanie opublikowany remaster kampanii fabularnej bez trybu wieloosobowego i początkowo trafi on na wyłączność PlayStation 5, natomiast później na pozostałe platformy - PC i Xbox Series X/S. Premiera Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered jest spodziewana w 2021 roku.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered ma zadebiutować w 2021 roku.

Dokładny termin pozostaje nieznany, aczkolwiek wskazuje się drugi kwartał bieżącego roku. Chociaż nie jest to aż tak popularny epizod jak dwa poprzednie, to najwyraźniej Activision Blizzard chce mieć w ofercie całą zremasterowaną trylogię. Są to nieoficjalne rewelacje podchodzące od leakera TheMW2Ghost i należy do nich podchodzić z dystansem. Co ciekawe oprócz remastera trójki wydawca planuje opublikować odświeżoną edycję multiplayera Modern Warfare 2, którego nadejście opóźniono do przyszłego roku. Aktualnie wszystkie zespoły koncentrują się na Call of Duty 2021, który ma cierpieć na różne bolączki. Według Toma Hendersona najnowszy CoD nie funkcjonuje tak jak powinien, zaś Acitivison już szykuje harmonogram aktualizacji naprawczych.

Sytuacja jest do tego stopnia zła, że w prace zaangażowano studia należące do firmy - Activision Shanghai, Beenox, Demonware, High Moon Studios, Infinity Ward, Raven Software, Sledgehammer Games oraz Treyarch. Dodatkowo ekipa Toys for Bob odpowiadająca za Crash Bandicoot 4 włączyła się w pomoc przy rozwijaniu 3. sezonu battle royala Call of Duty: Warzone. Przedstawiciel Activision wyjaśnił, że w drugim przypadku będzie to dodatkowa pomoc deweloperska, natomiast studio nadal zamierza wspierać czwartą część przygód Crasha.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered w planach. Gra ma pojawić się w 2021 roku

 0