Call of Duty: Modern Warfare 3 z fatalnymi recenzjami kampanii. Nie tędy droga

Call of Duty: Modern Warfare 3 z fatalnymi recenzjami kampanii. Nie tędy droga

Pełnoprawna premiera Call of Duty: Modern Warfare 3 z trybem wieloosobowym odbędzie się za kilka dni, 10 listopada, ale osoby, które zdecydowały się na zakup w przedsprzedaży, już ogrywają kampanię i wygląda na to, że możemy mówić tu o dużym rozczarowaniu. 

W sieci znaleźć można już naprawdę dużo opinii na temat Call of Duty: Modern Warfare III, a większość zdaje się twierdzić, że gra bardziej przypomina dodatek niż pełną grę – przynajmniej jeśli chodzi o kampanię singleplayer. Istnieje wiele dowodów wskazujących na to, że ta początkowo powstawała jako rozszerzenie, np. gra na PlayStation 5 nie zawiera Platynowego Trofeum.

Call of Duty: Modern Warfare III bardziej przypomina dodatek niż pełną grę.

Co gorsze, wygląda na to, że jakość kampanii w tym roku jest bardzo słaba. Z kilkunastu recenzji wynika, że ​​jest ona mdła, nudna i krótka. Kampanie Call of Duty są znane z epickich akcji, ale tym razem nie liczcie na zbyt wiele, a do tego historię można przejść za jednym posiedzeniem. 

IGN przyznał tej kampanii ocenę 4 na 10, mówiąc: „Kampania Modern Warfare 3 popełnia największy grzech, jaki można sobie wyobrazić w przypadku thrillera akcji rozgrywającego się po całym świecie: jest nudna”.

Nawet misje w stylu Warzone z bardziej „otwartym światem” nie są w stanie tego uratować, a serwis Gamespot określił je jako „rozczarowujące”, przyznając grze 5 na 10 punktów. Podobnie ostre słowa padły ze strony VGC, które nazywa Call of Duty: Modern Warfare III „jedną z najgorszych odsłon serii”, a krótka kampania to „bałagan”.

Według recenzji najnowsza kampania Call of Duty jest najgorszą w historii serii. Nie jest to dobra wiadomość dla Microsoftu i Xboxa, bo przejęcie Activision Blizzard nastąpiło zaledwie kilka tygodni temu. Co prawda to tryb wieloosobowy jest główną zaletą serii Call of Duty, ale zobaczymy, czy negatywny odbiór kampanii nie wpłynie przypadkiem na markę CoD w przyszłości.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 3 z fatalnymi recenzjami kampanii. Nie tędy droga

 0