Call of Duty: Modern Warfare gratis z kartami graficznymi GeForce RTX

Call of Duty: Modern Warfare gratis z kartami graficznymi GeForce RTX

NVIDIA od początku bardzo mocno wspiera tegoroczną odsłonę Call of Duty, ponieważ Modern Warfare będzie kolejną z wciąż jeszcze nielicznych gier, które wspierać będą technikę ray tracingu dostępną jedynie na kartach graficznych GeForce. Zielona ekipa kontynuuje współpracę z Activision i w związku z tym poinformowała o promocji kart graficznych GeForce RTX związanej z grą Call of Duty: Modern Warfare, której premiera zapowiedziana jest na 25 października. Osoby, które zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060 (jak również laptopa albo komputer w nią wyposażonego), otrzymają kod uprawniający do pobrania tego tytułu za darmo.

Zielona ekipa kontynuuje współpracę z Activision i w związku z tym poinformowała o promocji kart graficznych GeForce RTX związanej z grą Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare to jedna z najbardziej wyczekiwanych strzelanek FPS tego roku (jeśli nie ostatnich lat), a pecetowi gracze z kartami graficznymi GeForce RTX będą mogli doświadczyć rozgrywki wykorzystującej ray tracing. Jako oficjalny partner Call of Duty: Modern Warfare w wersji PC, NVIDIA współpracuje z Activision i Infinity Ward nad implementacją w grze śledzenia promieni w czasie rzeczywistym oraz techniki NVIDIA Adaptive Shading. NVIDIA wspomaga studio Infinity Ward i wydawcę Activision przy pracach nad oprawą graficzną Call of Duty: Modern Warfare, a rezultaty tej współpracy można zobaczyć na zwiastunie z Gamescom 2019 prezentującym ray tracing (powyżej).

Co więcej, już jutro ruszają otwarte beta testy Call of Duty: Modern Warfare na pecetach, więc gracze posiadający karty graficzne GeForce nie muszą czekać do 25 października, aby sprawdzić tę produkcję w akcji (przynajmniej jeśli chodzi o tryb multiplayer), a NVIDIA przygotowała już nawet specjalny sterownik Game Ready. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie liczba tytułów wspierających ray tracing szybko się rozszerza (niedawno otrzymaliśmy choćby Control) i Call of Duty: Modern Warfare to kolejny ważny tytuł AAA wykorzystujący tę technikę do tworzenia imponujących efektów wizualnych. Nie da się jednak nie zauważyć, że jej implementacja wciąż nie jest jeszcze standardem w grach na PC.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare gratis z kartami graficznymi GeForce RTX

 0