Call of Duty: Modern Warfare - nowy zwiastun prezentuje fabułę

Call of Duty: Modern Warfare - nowy zwiastun prezentuje fabułę

Activision oraz studio Infinity Ward od jakiegoś czasu dość chętnie dzielą się materiałami na temat multiplayera Call of Duty: Modern Warfare, a ostatnio pozwolili nawet nam przetestować tę formę zabawy w ramach otwartej bety, ale dotychczas w temacie kampanii singlowej panowała nadspodziewana cisza. Na szczęście wczorajsza impreza PlayStation, czyli State of Play, przyniosła nam pierwszy fabularny zwiastun z nowego Call of Duty, które powraca do współczesnych konfliktów zbrojnych, pozwalając nam wcielić się w różnych bohaterów i poznać historię z ich perspektywy (choć nie będzie to tak podzielone jak rozdziały w ostatnich Battlefiledach i tutaj opowieść ma być bardziej spójna niż w produkcji DICE). Jeśli więc tak jak my byliście rozczarowani wycięciem kampanii fabularnej z Black Ops IV, to możecie już zacierać ręce i zapraszamy do oglądania trailera poniżej.

Wczorajsza impreza PlayStation, czyli State of Play, przyniosła nam pierwszy fabularny zwiastun z nowego Call of Duty.

W Call of Duty: Modern Warfare powróci kultowa postać kapitana Price’a, który wraz z SAS, CIA oraz Urzikstani Liberation Force weźmie udział w desperackiej misji odzyskania skradzionych broni chemicznych, powstrzymując w ten sposób kolejną globalną wojnę. Możemy nastawiać się na typową dla serii niezwykle dynamiczną przygodę, która tym razem zabierze nas do Londynu, na Bliski Wschód oraz innych lokacji rozsianych po całym globie. Sama opowieść zdaje się mieć tym razem nieco bardziej osobisty charakter niż poprzednie odsłony Modern Warfare, co powinno pozwolić nam lepiej zżyć się bohaterami. Nie wiemy jeszcze, jak długa będzie kampania fabularna, ale podobno ma być standardowa dla serii, co oznacza, że możemy nastawiać się na 5-8 godzin zabawy na najwyższych obrotach.   

Warto przypomnieć, że nowy silnik Call of Duty: Modern Warfare pozwoli na wprowadzenie do serii najnowszych usprawnień wizualnych, w tym bazującego na fizyce systemu materiałów umożliwiającego stosowanie fotorealistycznych tekstur za pomocą techniki fotogrametrii. Twórcy chwalą się też nowym systemem renderingu, globalnym oświetleniem wolumetrycznym, 4K z HDR czy nowym potokiem geometrycznym GPU. Nie zabraknie też wsparcia dla Dolby ATOMS, ray tracingu i zupełnie nowych animacji. Przypominamy, że tegoroczna odsłona zadebiutuje nieco później, ponieważ nie na początku, ale pod koniec października, a konkretniej 25 października. Standardowo dostępna będzie na konsolach PS4 i Xbox One oraz komputerach PC.      

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare - nowy zwiastun prezentuje fabułę

 0