Call of Duty: Modern Warfare. NVIDIA udostępnia sterownik dedykowany becie

Call of Duty: Modern Warfare. NVIDIA udostępnia sterownik dedykowany becie

Otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare dla wszystkich posiadaczy komputerów niezależnie od tego czy mają zamówioną grę czy też nie będzie dostępna w dniach 21-23 września. NVIDIA postanowiła przygotować się na to niezwykle ważne dla fanów kultowej serii wydarzenie i opublikowała dedykowany sterownik GeForce Game Ready Driver dla swoich kart graficznych. Warto wspomnieć, że przy okazji poprawi on działanie kilku innych gier takich jak Gears 5, Borderlands 3, The Surge 2, FIFA 20 oraz Code Vein. Sterowniki Game Ready wspierają wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu. Ponieważ poszczególne produkcje ewoluują dzięki zmianom wprowadzanym przez łatki oraz aktualizacje DLC, to sterowniki również muszą być usprawniane.

NVIDIA udostępnia sterownik graficzny dedykowany m.in. nadchodzącej becie Call of Duty: Modern Warfare.

Warto podkreślić, że Call of Duty: Modern Warfare dzięki zmianie silnika wesprze najnowsze rozwiązania technologiczne wliczając w to popularny ray-tracing. Więcej informacji o sterowniku uzyskamy na stronie NVIDII. To jednak nie jedyne nowości pochodzące od producenta bowiem telewizory LG są pierwszymi odbiornikami TV, które otrzymują certyfikat G-SYNC Compatible - dokładniej chodzi o pięć tegorocznych modeli 4K OLED. Natomiast wersje LG E9 oraz C9, w rozmiarach od 55 do 75 cali, wkrótce otrzymają stosowne aktualizacje oprogramowania wewnętrznego zgodnego z G-SYNC. Dla osób marzących o graniu na dużym wyświetlaczu bez rozrywania ekranu (tearing) jest to bez wątpienia dobra wiadomość. Pełną listę urządzeń znajdziemy na stronie NVIDII

Program G-SYNC Compatible powstał w celu rozszerzenia ekosystemu produktów wspierających technikę G-SYNC i ma na celu edukowanie konsumentów na temat wyświetlaczy, które oferują odpowiednie parametry zapewniające podstawową obsługę zmiennego odświeżania ekranu (Variable Refresh Rate). Najnowszy sterownik Game Ready rozszerza listę monitorów zgodnych z techniką G-SYNC o 6 kolejnych modeli:

  • ACER VG252Q
  • ACER XV273 X
  • GIGABYTE AORUS FI27Q
  • GIGABYTE FI27Q-P
  • LG 27GL650
  • LG 27GL63T

W ramach programu G-SYNC Compatible, NVIDIA współpracuje z producentami monitorów, testując poprawność działania modeli obsługujących protokół AdaptiveSync. Monitory, które pozytywnie przejdą wszystkie testy są oznaczane jako „G-SYNC Compatible”. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare. NVIDIA udostępnia sterownik dedykowany becie

 0