Call of Duty: Modern Warfare: Spec Ops survival przez rok wyłącznie na PS4

Call of Duty: Modern Warfare: Spec Ops survival przez rok wyłącznie na PS4

Każdego roku otrzymujemy nową odsłonę wciąż niesamowicie popularnej serii strzelanek, jaką jest Call of Duty, a od pewnego czasu wydawana jest ona jako przynajmniej częściowy exclusive na jedną z głównych platform konsolowych. W czasach poprzedniej generacji, to gracze Xbox 360 otrzymywali nowe mapy miesiąc wcześniej niż inni. W tej generacji konsol sytuacja się odwróciła i to Sony zamiast Microsoftu dogadało się z wydawcą, dzięki czemu tym razem faworyzowane jest PlayStation 4. W tym roku Activision wprowadza jednak pewne zmiany i zamiast 30-dniowej wyłączności na nowe DLC, posiadacze PS4 otrzymają wyłączność na tryb Spec Ops survival w Modern Warfare, która potrwa cały rok od premiery.

W tym roku zamiast miesięcznej wyłączności na DLC, gracze PS4 otrzymają aż rok z trybem przetrwania w Spec Ops.

Informacja ta ukazała się w nowym zwiastunie Call of Duty Modern Warfare, jednak nie każdy ją dojrzał. Zwiastun pokazuje przede wszystkim nową warstwę fabularną, ale także ogłasza, że ​​Spec Ops powraca do serii po długiej nieobecności. Oczywiście część trybu Spec Ops będzie dostępna dla Xbox One i graczy na PC, ale tryb przetrwania będzie niedostępny do 1 października 2020 roku, co mniej więcej odpowiada terminowi wydania kolejnej odsłony Call of Duty.

Dla wielu graczy będzie to lepsza oferta, ponieważ mapy PvP zostaną wydane na wszystkich platformach jednocześnie. Jest to szczególnie istotne właśnie teraz, ponieważ Modern Warfare będzie pełne wsparcie dla rozgrywek między platformami w trybie multiplayer, więc zablokowanie map w przypadku niektórych platform, zaszkodziłoby dobieraniu graczy do meczu. Fani trybu kooperacji PvE będą jednak zawiedzeni. Wciąż będzie można grać w zwykły tryb Spec Ops, ale survival z atakami hord będzie przez długi czas na wyłączność PS4.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare: Spec Ops survival przez rok wyłącznie na PS4

 0