Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziane. Jest trailer i data premiery

Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziane. Jest trailer i data premiery

Po wielu tygodniach spekulacji Activision zgodnie z obietnicą ujawniło pierwszy trailer tegorocznej odsłony Call of Duty, która nosi podtytuł Modern Warfare i tym samym powraca do jednej z bardziej lubianych przez fanów serii pobocznych. Już pierwsze sekundy zwiastuna potwierdzają, że po średnio udanym eksperymencie z Black Ops 4, deweloperzy zaoferują nam pełnoprawną kampanię fabularną, gdzie zobaczymy znajomą twarz. Powraca bowiem jedna z kultowych postaci historii gier wideo, czyli kapitan Price ze swoim charakterystycznym cygarem w dłoni. Modern Warfare obiecuje przesuwać dotychczasowe granice, dlatego weźmiemy udział w tajnych, nocnych oraz zapierających dech w piersiach operacjach wojskowych.

Nowa odsłona Call of Duty: Modern Warfare zaoferuje pełnoprawną kampanię fabularną, w której zobaczymy znajomą twarz. 

Do tego bitwy rozegrają się w kluczowych europejskich miastach, a także na skonfliktowanym Bliskim Wschodzie. Po latach powracamy do korzeni Modern Warfare, które pokochały miliony fanów i wreszcie nie otrzymamy w pełni futurystycznego epizodu. Oczywiście poza trybem dla pojedynczego gracza nie zabraknie też opcji rozgrywki wieloosobowej, w tym kooperacji, aczkolwiek obecnie nie są znane szczegóły. Nie wiemy, czy nowy Modern Warfare zaoferuje popularne battle royale, chociaż możliwe, że pozostanie on w ramach ubiegłorocznego Black Ops 4. Co ciekawe, twórcy zrezygnują z przepustki sezonowej, która za opłatą gwarantowała dostęp do zawartości premium i otrzymamy darmowe wsparcie po debiucie tytułu. 

Według dostępnych w sieci informacji deweloperzy zdecydowali się na wymianę silnika, co pozwoli zaoferować jeszcze lepsze wrażenia wizualne, a do tego gra otrzyma wsparcie najnowszych technologii takich jak ray-tracing. Activision wielokrotnie wspominało także o rozgrywce międzyplatformowej, aczkolwiek na konkretne detale, jeżeli chodzi o Modern Warfare, musimy jeszcze poczekać. Kiedy najnowsza część Call of Duty trafi do sklepów? Tradycyjnie jesienią, a dokładniej 25 października 2019 roku. Po jednym, debiutanckim trailerze, trudno oceniać cały produkt, ale ten dobitnie pokazał, że w tym roku jest na co czekać. Oby finalnie autorzy tego nie zepsuli.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziane. Jest trailer i data premiery

 0