Call of Duty Black Ops 6 oficjalnie potwierdzone jako tegoroczna odsłona serii

Call of Duty Black Ops 6 oficjalnie potwierdzone jako tegoroczna odsłona serii

Po licznych przeciekach i doniesieniach z ostatnich tygodni Activision oficjalnie ogłosiło tegoroczne Call of Duty. Jak można było się spodziewać, ostatnie plotki potwierdziły się i kolejne Call of Duty to Black Ops 6. Premiera pod koniec roku.

Chociaż nie było tajemnicą, że w tym roku pojawi się kolejna gra Call of Duty, w końcu jest to tasiemiec wydawany co roku, to nie byliśmy pewni, do której podserii powróci tym razem Acvitision. Zazwyczaj wiemy, kiedy spodziewać się nowej gry od Treyarch, Infinity Ward czy Sledgehammer, ale to pierwsze studio było w ostatnich latach wykorzystywane głównie, aby uratować borykające się z problemami projekty, takie jak Black Ops: Cold War, który początkowo miał być inną grą w całości opracowaną przez Sledgehammer Games i Raven Software.

Ostatnie plotki potwierdziły się i kolejne Call of Duty to Black Ops 6.

Jak się jednak okazuje, pomimo tych problemów Treyarch miał trochę dodatkowego czasu na pracę nad kolejną grą z serii Call of Duty. Infinity Ward przejął kontrolę  w 2022 r. wraz z Modern Warfare 2, a następnie w 2023 r. wydano Modern Warfare 3 studia Sledgehammer. Teraz, w 2024 r., podseria Modern Warfare zrobi sobie przerwę i wracamy do Black Ops.

black ops 6

Rozgrywka w Call of Duty: Black Ops 6 ma zostać zaprezentowana w czerwcu w ramach Xbox Games Showcase. Przed premierą gra przejdzie kilka testów beta.

9 czerwca, zaraz po Xbox Games Showcase, odbędzie się specjalny program poświęcony Call of Duty: Black Ops 6. Warto dodać, że tego dnia od godziny 19:00, pierwszy raz w historii podczas jednej transmisji zostaną pokazane gry od Activision, Blizzard, Bethesda i Xbox Game Studios. Nie zabraknie również tytułów od zewnętrznych partnerów.

Wydarzenie będzie można śledzić LIVE za pośrednictwem mediów społecznościowych Xbox w ponad 30 językach, w tym amerykańskim języku migowym. Poniżej lista oficjalnych kanałów:

Zazwyczaj Call of Duty ukazuje się w okresie od października do listopada. To nie zmieni się także w tym roku – premiera Black Ops 6 planowana jest w okolicach 25 października.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty Black Ops 6 oficjalnie potwierdzone jako tegoroczna odsłona serii

 0