Call of Duty: WWII - przeciekają pierwsze informacje

Call of Duty: WWII - przeciekają pierwsze informacje

Wczoraj Activision oficjalnie zapowiedziało na Twitterze Call of Duty: WWII - najnowszą część serii. Niedługo potem - poza oficjalnymi kanałami - wypłynęły pierwsze szczegóły na temat gry. Pochodzą z materiałów promocyjnych rozesłanych do jednego ze sklepów.

Po pierwsze - znamy datę wydania gry. Jest to 3 listopada 2017. Nie jest to oczywiście zaskakujący wybór. Tradycyjnie każda gra z serii po Call of Duty 2 ukazywała się w przeciągu dwóch pierwszych tygodni listopada (a najczęściej w pierwszym). Ponadto, wiemy także gdzie jest umiejscowiona akcja - będzie to Normandia w czasie lądowania Aliantów (D-Day). Według broszurki starcia będą toczyły się w całej Europie w niezwykle rozpoznawalnych lokacjach. Z oficjalnej zapowiedzi wynika także, że najnowsze Call of Duty będzie posiadać tryb co-op z osobną historią niż kampania. Ponadto na oficjalnej stronie Call of Duty: WWII pojawiły się trzy screenshoty pokazujące sceny oparte na silniku gry.

Komunikat Michaela Condreya na Twitterze dla fanów

Szef i współzałożyciel Sledgehammer Games, Michael Condrey w specjalnej wiadomości dla fanów na Twitterze zapewniał także, że jego studio poświęciło mnóstwo czasu przez ostatnie dwa i pół roku aby zachować jak największą dokładność historyczną. 26 kwietnia deweloperzy uruchomią specjalny przekaz z materiałem z gry i wtedy po raz pierwszy zobaczymy najnowsze Call of Duty w akcji. Wydawcy z Activision nie potwierdzili jeszcze żadnych platform, ale zważywszy na to, że Infinite Warfare nie ukazało się już na PS3 i Xbox 360 - na pewno tym razem także konsole poprzedniej generacji zostaną pominięte. Niewiadomą jest to, czy amerykańska korporacja zdecyduje się na wersję na Nintendo Switch. Osoby, które złożą zamówienie w przedsprzedaży zyskają dostęp do prywatnej bety. Materiały promocyjne sugerują także, że w tym roku marketing na markę Call of Duty będzie miał Xbox, aczkolwiek nie jest to w żadnym wypadku oficjalne potwierdzenie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: WWII - przeciekają pierwsze informacje

 0