Cały początkowy nakład Surface Studio wyprzedany

Cały początkowy nakład Surface Studio wyprzedany

Surface Studio - najnowszy komputer Microsoftu do tanich nie należy. Najtańsza wersja kosztuje $2999 - najdroższa $4199. Mimo wszystko zainteresowanych nie zabrakło - cały początkowy nakład został wyprzedany.

Oczywiście trzeba też wziąć pod uwagę, że początkowe zapasy miały być ograniczone, więc tak naprawdę nie wiadomo ile sztuk Surface Studio się rozeszło. Wiadomo jednak, że do wyczerpania asortymentu potrzeba było trzech dni. Od teraz przy opcji kupna Surface Studio ze strony Microsoft widnieje jedynie opcja zamówienia przedsprzedażowego z datą dostawy jako "początkiem 2017". Z kolei pierwsza limitowana seria trafi do nabywców w grudniu.

Surface Studio to komputer typu desktop z ogromnym stopniem swobody w regulacji nachylenia ekranu, a także dotykowym wyświetlaczem, którego można używać samodzielnie. Dodatkowe akcesorium, pokrętło Surface Dial, po zetknięciu z ekranem daje dostęp do kontekstowych opcji w danej aplikacji.

Urządzenie w najlepszej wersji wyposażone jest w czterordzeniowy procesor szóstej generacji (Skylake) Intela i7, 32 GB RAM i GPU Nvidia GTX 980M z 4 GB GDDR5 RAM. Surface Studio już zebrało bardzo pozytywne opinie od portali technologicznych na całym świecie a także artystów, w tym od twórcy komiksu Penny Arcade, który nazwał go "urządzeniem marzeń".

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cały początkowy nakład Surface Studio wyprzedany

 0