Capcom ma przygotowywać wyczekiwany remake Resident Evil

Capcom ma przygotowywać wyczekiwany remake Resident Evil

Capcom ma pracować nad kolejnymi remake'ami Resident Evil. Spekulowano, że rozwijany jest Resident Evil 1 Remake, co jest rzekomo wierutną bzdurą. Zamiast tego studio zaoferuje remake, na który czeka wielu graczy.

Jak twierdzi informator Dusk Golem Capcom faktycznie działa nad odświeżeniem innych gier z popularnej serii horrorów i z tego co wie Resident Evil 1 Remake nie jest w żadnej fazie rozwoju, więc plotki o takim projekcie można traktować jako zmyślone. Z drugiej strony Capcom przygotowuje aż dwa odświeżenia i są to Resident Evil Zero i Code Veronica. „Remake Resident Evil Zero i Code Veronica są obecnie w fazie rozwoju” – napisał Dusk Golem.

Capcom ma pracować nad remake Resident Evil Zero i Code Veronica.

Leaker dodał, że bazuje na informacjach od licznych osób związanych z firmą, które pochodzą z zeszłego roku. Dowiedzieliśmy się również, że nie trwają prace nad Resident Evil 5 Remake.

Z drugiej strony Resident Evil Code Veronica Remake to bardzo dobra wiadomość dla wielu graczy oczekujących tego odświeżenia.

Dusk Golem podał też informacje o Resident Evil 9 i z jego słów wynika, że na zapowiedź oraz premierę jeszcze sobie poczekamy. Gra prawdopodobnie zostanie ogłoszona dalej, niż początkowo oczekiwano a debiut przełożono na przełom 2025/2026 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Capcom ma przygotowywać wyczekiwany remake Resident Evil

 0