CD Projekt RED prezentuje Cyberpunka 2077 na premierowym zwiastunie

CD Projekt RED prezentuje Cyberpunka 2077 na premierowym zwiastunie

Do premiery Cyberpunka 2077 pozostało już niewiele czasu i im bliżej daty 10 grudnia, tym większe emocje wzbudza najnowsza gra CD Projekt RED. Deweloperzy na niespełna dwa dni przed oczekiwanym terminem opublikowali zwiastun premierowy. Nie zabrakło nowych scen czy spokojniejszego niż zazwyczaj klimatu, chociaż z drugiej strony nie zdradzono nam zbyt wielu szczegółów z rozgrywki. Co ciekawe w jednej z ostatnich scen anglojęzycznego trailera kryje się sekretna wiadomość od twórców dziękujących fanom za wsparcie. Oczywiście nim będziemy mogli zagrać w Cyberpunka 2077 czeka nas konieczność pobrania ważącej 43 GB aktualizacji, która ma poprawić kluczowe błędy i usprawnić sam tytuł. Jest to o tyle konieczne, ponieważ osoby mające okazję zapoznać się z całością przedpremierowo narzekały na liczne glitche, których nie powinno być w tak dużym projekcie.

W Cyberpunka 2077 zagramy już 10 grudnia od 1:00 w nocy.

Redzi muszą więc załatać grę, aczkolwiek zapewne nie wszystko uda się rozwiązać tą jedną łatką i w najbliższych miesiącach zostaną przygotowane kolejce aktualizacje. Od wczoraj są natomiast publikowane pierwsze recenzje tytułu i w momencie pisania tej wiadomości Cyberpunk 2077 w serwisie Metacritic zebrał 91 procent średniej ze wszystkich recenzji branżowych dziennikarzy. Przykładowo IGN wystawił notę 9/10 doceniając wykreowany przez autorów świat Night City, swobodę w kreowaniu postaci, zarzucając zarazem obecność przytoczonych już błędów technicznych. Nie wszystkie zdania są aż tak pozytywne i np. Gamespot ocenił grę na 7/10 krytykując produkcję za powierzchowny świat oraz brak celu. Oczywiście recenzje są subiektywne i najlepiej, żeby każdy, kto interesuje się Cyberpunkiem 2077 osobiście się z nim zapoznał, dzięki czemu zweryfikuje wszystkie plusy oraz minusy gry.

Jak wiadomo pojawiła się już opcja wczesnego pobrania gry i są osoby, które oczywiście próbowały ją odpalić przed premierą. Taką sytuację przewidzieli deweloperzy z CD Projekt RED, którzy przygotowali dla graczy interesującego easter egga. Po odpaleniu launchera Cyberpunka 2077 zamiast menu głównego wita nas ekran, na którym widzimy dobrze znanego Johnny'ego Silverhanda. Ten, nazywając nas samurajami, radzi byśmy poszli dalej spać i wrócili 10 grudnia. to kiedy zagramy zależy od strefy czasowej, w której się znajdujemy. Przykładowo użytkownicy z Polski odpalą tytuł już 10 grudnia od 1:00 w nocy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED prezentuje Cyberpunka 2077 na premierowym zwiastunie

 0