CD Projekt RED prezentuje next-genową aktualizację do Wiedźmina 3: Dziki Gon

CD Projekt RED prezentuje next-genową aktualizację do Wiedźmina 3: Dziki Gon

CD Projekt RED przeprowadził transmisję internetową, podczas której zaprezentował next-genową aktualizację do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Trafi ona za darmo na konsole i komputery.

Next-genowy update 14 grudnia trafi za darmo do posiadaczy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Nowa wersja zawiera obsługę ray-tracingu (także na konsolach), FSR 2 i DLSS, tryb wydajności, nowy tryb graficzny Ultra+, nowe perspektywy kamery, poprawioną oprawę graficzną w tym lepsze modele postaci, usprawnioną mapę pozwalającą wyłączyć irytujące pytajni za pomocą filtra, cross-save czy nowe przedmioty z serialu Wiedźmin Netflixa m.in. stroje i nowy wygląd Jaskra. Na PS5 i Xbox Series X dostaniemy tryb jakości 4K/30 klatek na sekundę i tryb wydajności 60 klatek na sekundę (Xbox Series S zaoferuje jedynie grę w 30 fps).

Next-genowa aktualizacja do Wiedźmina 3: Dziki Gon zadebiutuje 14 grudnia 2022 roku.

Naprawiono też niektóre misje czy zaimplementowano tryb fotograficzny. Wersja PS5 obsłuży z kolei wibracje haptyczne i adaptacyjne triggery. Integracja z serialem Netflixa zawiera nie tylko nowy miecz czy zbroję, ale również nowe zadanie. CD Projekt RED wprowadzi do sprzedaży edycję Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna, która zawiera wszystkie poprawki i DLC fabularne Serca z kamienia oraz Krew i wino. O next-genowym update do trzeciej odsłony serii przygód Geralta z Rivii usłyszeliśmy dawno temu, lecz zostanie on udostępniony dopiero teraz.

Za projekt odpowiadało studio Sabre Interactive, które przygotowało port gry na Nintendo Switch, ale po pewnych perturbacjach aktualizację dokończył wewnętrzny zespół CD Projekt RED. Najnowszy update nie wnosi ogromnych zmian, a polepsza to, co i bez tego jest świetne i wprowadza przydatne elementy. Miło, że Redzi zaproponują aktualizację za darmo. Zamierzacie pobrać update i odświeżyć sobie Wiedźmina 3: Dziki Gon? Może czekacie na kolejne produkcje z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED prezentuje next-genową aktualizację do Wiedźmina 3: Dziki Gon

 0