CD Projekt RED przełożył premierę Cyberpunka 2077

CD Projekt RED przełożył premierę Cyberpunka 2077

CD Projekt RED potwierdził przełożenie premiery Cyberpunka 2077, który pierwotnie miał zadebiutować 16 kwietnia. Nowy termin to 17 września 2020 roku. W oświadczeniu przyznano, że chociaż gra jest już kompletna i można ukończyć ją od początku do końca, to deweloperów za nią odpowiedzialnych czeka jeszcze sporo pracy dlatego też podjęto decyzję o opóźnieniu wydania wyczekiwanej przez fanów rodzimego studia produkcji. Z racji ogromnych rozmiarów dostępnego miasta Night City CD Projekt RED musi porządnie przetestować projekt, a następnie usunąć potencjalne usterki niszczące frajdę z zabawy. Cóż szkoda, że w Cyberpunka 2077 zagramy dopiero za 5 miesięcy, aczkolwiek jeśli dzięki temu dostaniemy kompletny produkt pozbawiony irytujących błędów, to z pewnością warto zaczekać.

CD Projekt RED potwierdził przesunięcie premiery Cyberpunka 2077. Nowy termin, w którym ukaże się gra to 17 września 2020 roku.

CD Projekt RED przełożył premierę Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077 to tytuł z otwartym futurystycznym światem, którego w przeciwieństwie do serii Wiedźmin obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, chociaż jak podkreślają deweloperzy nie zabraknie kilku scen widzianych zza pleców głównej postaci. Historia przenosi nas do wspomnianego już Night City wzorowanego na amerykańskiej metropolii, z kolei nam przyjdzie wcielić się w rolę najemnika lub najemniczki zwanej po prostu V. Co ciekawe produkcja zamierza postawić nie tylko na wirtualne fajerwerki, ale także duchowe aspekty życia. Jak zdradził Michał Kiciński, współzałożyciel CD Projekt jeden z dostępnych wątków fabularnych będzie dotyczył kwestii związanych z medytacją i pojawi się w nim postać mnicha buddyjskiego.

Osoby oczekujące na Cyberpunka 2077 mogą obejrzeć wideo autorstwa Bearly Regal, który w ramach projektu Cyberpunk 1997 pokazał jak polski tytuł wyglądałby, gdyby zadebiutował jeszcze na pierwszym PlayStation. W tym przypadku mamy do czynienia z typowym demake, czyli inaczej celowym postarzaniem nowej gry stworzonym z wykorzystaniem Dreams. Warto podkreślić, że materiał nie prezentuje zwykłego zwiastuna, tylko pełnoprawny gameplay. W pierwszej części widzimy mieszkanie bohatera, następnie przenosimy się do marketu, a potem wychodzimy na ulice i kamera z FPP zmienia się na widok z góry znany z dwóch pierwszych części Grand Theft Auto.

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED przełożył premierę Cyberpunka 2077

 0