CD Projekt RED szykuje godzinny pokaz Cyberpunk 2077 na E3?

CD Projekt RED szykuje godzinny pokaz Cyberpunk 2077 na E3?

Autorzy kultowego Wiedźmina pragną w wielkim stylu zaprezentować swoje produkty podczas targów E3, a wysyłane zaproszenia dla dziennikarzy na konferencję prasową jedynie podsycają plotki o Cyberpunku 2077.

Cyberpunk 2077 wychodzi na jedną z najbardziej oczekiwanych gier najbliższych lat. Mimo iż CD Projekt RED do tej pory praktycznie nie podzielił się z nami żadnymi konkretnymi informacjami dotyczącymi fabuły, czy gameplayu, to w ostatnim czasie pojawiły się plotki twierdzące jakoby produkt reprezentował gatunek pierwszoosobowych strzelanek, a nie RPG (w pełnym tego słowa znaczeniu). Rodzimy deweloper zdaje się pragnie zaskoczyć wszystkich podczas nadchodzących wielkimi krokami czerwcowych targów E3. Według wydawnictwa Everyeye, aktualnie rozsyła on zaproszenia dla branżowych dziennikarzy na około godzinną prezentację. Oczywiście nie wiemy, co konkretnie zostanie na niej pokazane, ale wszyscy spodziewają się Cyberpunka 2077.

CD Projekt RED rozsyła zaproszenia dla branżowych dziennikarzy, co według wielu opinii ma oznaczać zaprezentowanie bezpośrednich urywek z Cyberpunka 2077

Bezpośrednie urywki z produkcji zostałyby pokazane dla wybrańców za zamniętymi drzwiami. Czy powyższe rewelacje znajdą swe pokrycie w rzeczywistości przekonamy się już za miesiąc. Najnowszy tytuł RED-ów zapowiedziano blisko sześć lat temu, publikując jak do tej pory jedyny trailer. Pod koniec ubiegłego roku przewinęły się teorie twierdzące jakoby polskie studio miało problemy kadrowe, przez co czas potrzebny na ukończenie całego projektu znacząco się wydłuży. Firma stanowczo zaprzeczyła tym teoriom, jednocześnie w dalszym ciągu utrzymując przybliżony termin premiery w wielkiej tajemnicy. Jeżeli gra nie została jeszcze odpowiednio dopracowana, rzeczywiście lepiej opóźnić jej debiut i uniknąć rozczarowania wielu fanów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED szykuje godzinny pokaz Cyberpunk 2077 na E3?

 0