CD Projekt RED udostępnia aktualizację 1.23 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED udostępnia aktualizację 1.23 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED udostępnił nową aktualizację do Cyberpunka 2077 w wersji na PC, konsole oraz platformę Stadia. Update 1.23 oprócz eliminacji błędów, poprawia działanie interfejsu, scen przerywnikowych, fizykę czy ogólny system rozgrywki. Oprócz tego uporano się z problemem w wersji komputerowej związanym z komendą Alt+Enter i zawieszaniu się gry podczas przełączania okien. Ponadto usunięto błąd, przez który ciało NPC-a zabitego przy kradzieży samochodu utykało w pojeździe, z kolei Adam Smasher nie będzie już otrzymywał obrażeń podczas animacji pomiędzy fazami ataku. Naprawiono widmowy wygląd Johnny’ego w różnych misjach + wyeliminowano różne problemy związane z przycinaniem ubrań NPC-ów. Wprowadzono też ulepszenia w zakresie optymalizacji i zarządzania pamięcią na różnych systemach (co zmniejsza liczbę awarii). Wniesiono również różne poprawki optymalizacji zużycia CPU.

CD Projekt RED udostępnił aktualizację 1.23 do Cyberpunka 2077.

To nie koniec naprawy Cyberpunk 2077 i w przygotowaniu są kolejne większe i mniejsze aktualizacje, które trafią do nas w przyszłości. Działanie produkcji Redów nadal dalekie jest od ideału, ale najwyraźniej dotychczas dodane poprawki wystarczyły, by Sony dało zielone światło na ponowne udostępnienie produkcji w PS Store. Tytuł powrócił po tym, gdy został wyrzucony z platformy producenta PlayStation za prezentowany wówczas poziom techniczny. Cyberpunk 2077 będzie obecny w PS Store od 21 czerwca 2021 roku. Jest to niewątpliwie dobra wiadomość, szczególnie że CP 2077 na powrót czeka już dłuższy czas. Co ciekawe japońskie przedsiębiorstwo do grania w Cyberpunka 2077 zaleca konsolę nowej generacji PS5. Przypomnijmy, że największe problemy sprawiała edycja na old geny PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jak informuje serwis Bankier, mimo pozytywnych wieści z obozu polskiego studia, spółka na warszawskiej giełdzie odnotowała mocny spadek. Po wczorajszej przecenie o 6,5% dziś zalicza następny regres 3,3%. Z drugiej strony początek bieżącego miesiąca umożliwił przedsiębiorstwu duże odbicie co pozwala przypuszczać, że powrót gry do PS Store był brany przez analityków pod uwagę już wcześniej. Cyberpunk 2077 doczeka się w przyszłości zestawu darmowych dodatków, które nie będą jednak znacząco rozszerzać futurystycznego uniwersum, ponieważ tym zajmą się większe i płatne fabularne DLC.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED udostępnia aktualizację 1.23 do Cyberpunka 2077

 0