CD Projekt RED ujawnia szczegóły aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED ujawnia szczegóły aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED podczas transmisji na żywo omówił szczegóły aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077. Gra dostanie wreszcie metro z prawdziwego zdarzenia (dotychczas trzeba było korzystać z fanowskiej modyfikacji) i kilka innych mniejszych rzeczy.

CD Projekt RED ujawnia szczegóły aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077

Chociaż CD Projekt RED wydając aktualizację 2.0 do Cyberpunka 2077 zakończył główny rozwój gry, to nie oznacza, że odkłada ją na półkę, wręcz przeciwnie. Deweloperzy podczas dzisiejszego streamu ujawnili szczegóły update 2.1. Przede wszystkim dodano metro NCART. Tak, wreszcie po trzech latach od premiery Cyberpunk 2077 dostał oficjalne metro i żeby nim podróżować nie trzeba korzystać z moda społeczności. Stworzono 5 linii metra zatrzymujących się na 19 stacjach. Usługa dostępna jedynie po otrzymaniu wiadomości tekstowej od NCART.

Aktualizacja 2.1 do Cyberpunka 2077 pojawi się 5 grudnia.

CD Projekt RED ujawnia szczegóły aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077

Część graczy krytykowała pojedynki z bossami, głównie Adamem Smasherem, który był zbyt łatwy do pokonania. CD Projekt RED w odpowiedzi na zgłoszenia fanów zmienił nieco to starcie. Będzie ono teraz znacznie bardziej bezwzględne i ikoniczne, a sam Smasher będzie się lepiej dostosowywać do taktyk używanych przez graczy i używać Sandevistana — tak jak w Cyberpunk: Edgerunners.

Oprócz tego dodano radioport, który pozwoli V słuchać radia przemierzając Night City pieszo lub metrem. Radioport ma regulowaną głośność i wyłączy się automatycznie w istotnych momentach — na przykład podczas rozmów. Dodano też nowe pojazdy, w tym nowe motocykle i prawdziwy klasyk: Porsche 911 w wersji cabrio. Natomiast powtarzalne wyścigi samochodowe, które będą dostępne po ukończeniu wyścigu z Claire. Otwarto również nową autostradę.

Data premiery nowej aktualizacji

W ustawieniach zaimplementowano nową zakładkę, do której przenieśliśmy wszystkie istniejące funkcje dostępności i dodano kilka nowych opcji jak choćby powiększenie czcionki. Sam interfejs został uproszczony. Aktualizacja 2.1 do Cyberpunka 2077 pojawi się 5 grudnia.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED ujawnia szczegóły aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077

 0