CD Projekt RED wdraża aktualizację 1.52 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED wdraża aktualizację 1.52 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED udostępnia nową aktualizację do Cyberpunka 2077 na PC i konsolach PlayStation oraz Xbox. Wnosi ona szereg poprawek i zmian obejmujących rozgrywkę, interfejs czy elementy wizualne.

CD Projekt RED wdraża do Cyberpunka 2077 aktualizację 1.52 na wszystkich platformach. Update m.in. poprawia błąd, który mógł powodować, że podczas szybkiej jazdy w ruchu ulicznym pojawiały się wraki samochodów albo liczne wozy nomadów, usunięto bug powodujący, iż wydarzenia bojowe w otwartym świecie i niektóre sceny mogły pozostawać wyłączone po wizycie w Afterlife, do czasu aż gracz nie odbył szybkiej podróży po Watson. Dodano możliwość wzięcia prysznica w obozie nomadów, z kolei gracz nie może już ponownie kupić renowacji mieszkania, którą już posiada. Nie da się także włamać do mieszkania w Northside przed ukończeniem pierwszego aktu. W zadaniu "Nie mów Saulowi" wyeliminowano błąd, w wyniku którego holocalle i wiadomości tekstowe mogły zostać zablokowane, jeśli gracz powiedział Saulowi o planie Panam w momencie odjazdu nomadów.

CD Projekt RED wdraża aktualizację 1.52 do Cyberpunka 2077 na wszystkich platformach.

Naprawiono wreszcie błąd, w wyniku którego przywołane pojazdy mogły pojawiać się daleko od gracza, a oprócz tego usunięto bug, który powodował, że rozbój w toku w Arroyo nie był widoczny na mapie, co utrudniało postęp w osiągnięciu Miasto, Masa, Maszyna. Jeżeli chodzi o interfejs, to otwieranie menu podczas czytania drzazgi nie będzie już blokować gry, natomiast gdy rozpocznie się przewijanie czasu, nie będzie już można zmienić pozycji znacznika. Deweloperzy nadal pracują nad wizualnymi poprawkami. Przykładowo naprawiono animacje i brakujące lub przemieszczone obiekty w różnych scenach. Usunięto również błąd, w wyniku którego burze piaskowe pojawiały się w scenach, w których nie powinny.

Na konsolach usprawniono pamięć i wyeliminowano rozmaite błędy w wersjach na next-geny np. zaimportowanie zapisu bez połączenia z PlayStation Network nie będzie już blokować opcji kontynuowania gry. Pełna lista poprawek znajduje się pod tym adresem. Cóż dobrze, że CD Projekt RED nie porzuca swego projektu i po ponad roku od premiery nadal łata czy poprawia działanie produkcji, która zawiodła oczekiwania niejednego gracza. Po zapowiedzi nowej części Wiedźmina pojawiły się głosy, że Redzi porzucą Cyberpunka 2077, ale do tego nie dojdzie, a polskie studio pracuje nad nowym dodatkiem.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED wdraża aktualizację 1.52 do Cyberpunka 2077

 0