CD Projekt ujawnia wyniki sprzedaży Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

CD Projekt ujawnia wyniki sprzedaży Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

CD Projekt ujawnił wyniki sprzedaży dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, który domyka historię V z podstawki. DLC spotkało się z pozytywnym odbiorem graczy, co znalazło pokrycie w sprzedaży płatnego rozszerzenia.

W ciągu pierwszych trzech tygodni od premiery Cyberpunk 2077: Phantom Liberty kupiło 3 miliony graczy, z kolei teraz wynik ten jest o 2 mln lepszy. Według danych CD Projekt RED DLC sprzedano w nakładzie 5 milionów egzemplarzy. To dobry rezultat zważywszy na to, że mamy do czynienia z rozszerzeniem, a nie pełnoprawną produkcją. Oczywiście w następnych tygodniach i miesiącach wynik będzie jeszcze lepszy, bowiem Phantom Liberty zebrał solidne oceny krytyków i graczy, którzy zachęcają do zagrania.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty sprzedał się w 5 mln egzemplarzy.

Phantom Liberty oferuje nową historię rozgrywającą się w Dogtown, dzielnicy bezprawia pod władzą byłego pułkownika NUSA Kurta Hansena. Kiedy prom Prezydentki Rosalind Myers rozbija się w tej dzielnicy, V współpracując z tajemniczą Songbird próbuje jej pomóc. Sprawy ostatecznie zamieniają się w szpiegowską rozgrywkę pełną zdrad i intryg.

To pewne odejście od głównej fabuły Cyberpunka 2077 nastawionej na większe skradanie. DLC też posiada dodatkowe zakończenie, które odblokujemy dokonując odpowiednich, nowych wyborów. Rozszerzenie zawiera ponad 100 nowych przedmiotów, w tym broń i oprogramowanie cybernetyczne, a także nowe aktywności, takie jak misje kurierskie i zrzuty powietrzne.

Sam Cyberpunk 2077 otrzymał także ogromną aktualizację 2.0, która ulepszyła podstawowe elementy gry, takie jak system policyjny, i dodała walkę samochodową. CD Projekt RED zakończył rozwój produkcji i skupia się na przygotowywaniu kontynuacji Cyberpunka 2077.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt ujawnia wyniki sprzedaży Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

 0